3. KrompiK 0

Aktualności

Strajk sędziów !

• autor: gwiazdor_9, 2012-10-14 14:37

Dzisiejszy mecz pomiędzy Leśnikiem a Zalewem nie doszedł do skutku, powodem tego był strajk sędziów. Jedynie mozemy sie domyslac jaka jest przyczyna takiego zachowania arbitrów mianowicie przerwy mecz w ubiegła niedziele w Futorach gdzie miejscowi w 70 minucie zaprotestowali decyzjom sędziowskim schodząc z boiska.  A jakie będzie oficjalne oswiadczenie powinnismy sie juz niedlugo dowiedziec. Nieoficjalnie wiadomo że cała kolejka A i B klasy zostanie rozegra na koniec rundy mianowicie w pierwsza niedziele lisopada.

Zawodnicy z Płazowa i z Lublińca postanowili jednak rozegrać między sobą mecz kontrolny w którym to padł wynik 4-7.

Leśnik - Zalew 4-7

bramki dla Zalewu : Paweł Pata 3x, Bartłomiej Pata, Łukasz Danaj, Damian Bielecki, Grzegorz Szynal

Skład : Abramczyk - Syryło, Grzyb, Luchowski, M.Szynal - B. Leja, Zaborniak, Bielecki, G.Szynal - P.Pata, B.Pata a także Huba, Danaj, S.Leja

• Komentarzy [14]
  • czytano: [897]

autor: ~anonim 2012-10-14 17:34:03

avatar ,,Każde zawody mistrzowskie –niezależnie od sposobu wyznaczenia sędziego
zastępczego, muszą byćrozegrane jako mistrzowskie, a jakakolwiek umowa
kapitanów drużyn, iż rozegrają je jako towarzyskie jest nieważna."Spoko, macie 3 punkty :D

autor: rapaic 2012-10-14 21:28:34

Profil rapaic w Futbolowo
3. Jeżeli wyznaczeni do prowadzenia zawodów sędziowie związkowi z
jakichkolwiek powodów będą nieobecni –zawody te musza byćrozegrane. W
takim przypadku kapitan drużyny gospodarzy musi co najmniej na 5 minut przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia zawodów zawiadomićkapitana drużyny gości wzywając go do przedstawienia kandydata do prowadzenia zawodów.
4. Kap

autor: ~anonim 2012-10-14 21:35:04

avatar pierdolenie o szopenie

autor: ~zalew 2012-10-14 21:48:01

avatar panowie poczekajmy na oficjalna decyzje :)

autor: ~kibic Leśnika 2012-10-14 22:13:30

avatar Panowie, jakim cudem może być uznany wynik 7-4 dla Zalewu, skoro mecz ten nie trwał regulaminowych 90 minut,pan który chodził z gwizdkiem wszedł,na boisko po chwili gry a zawodnicy robili zmiany hokejowe??:D Nie róbcie zamętu, już bardziej bym się zgodził na walkower,ale wtedy było by to krzywdzące dla zespołu z Płazowa. Wszyscy którzy byli na pewno potwierdzą że obie strony zgodziły się na rozegranie meczu sparingowego,a że barany z OZPN i tak zrobią co zechcą to jest fakt. Pozdrawiam i liczę na rozegranie meczu przez nasze zespołu w normalnych warunkach i grze fair play.

autor: ~zalew 2012-10-14 22:48:01

avatar ale my nie liczymy na to ze wynik bedzie uznany, czekamy na nowy termin i zagramy raz jeszcze na powaznie

autor: zalewforever 2012-10-15 09:08:25

Profil zalewforever w Futbolowo Wczorajszy mecz to był tylko sparing i chęć pogrania w piłkę bez presji i walki o korzystny wynik za wszelką cenę. Umawialiśmy się, że gramy towarzysko i niech tak zostanie. Fakty są takie, że nie znamy przepisów i mecz powinien się odbyć nawet bez sędziów z OZPN i obawiam się, że obie drużyny Leśnik jak Zalew nie dostaną punktów za tą kolejkę a na wszystkim skorzysta Dzików, który rozegrał swój mecz bez sędziów i wygrał z Antonikami. Nie znajomość przepisów może nas wiele kosztować ale poczekajmy na oficjalne decyzje. "Panowie" sędziowie zakpili z nas wszystkich, piłkarzy, działaczy, kibiców i zabili sportową walkę o punkty tak ważne w walce o awans. Jeśli kolejka nie zostanie powtórzona to będzie parodia piłki nożnej a sędziowie nie zaznają spokoju do końca swojej błyskotliwej kariery :D

autor: ~b-klasowiec 2012-10-15 10:32:47

avatar Cała ta nasza liga to śmiech na sali,tutaj możesz być sportowo najlepszy,ale 3 panów z gwizdkiem i chorągiewką mogą tak namieszać że wszystkie starania zgodne z zasadą fair play,idą w piach.Takie drużyny jak Zalew czy Leśnik w których większość stanowią młodzi zawodnicy,chcą sobie pograć w piłkę i jak widać dobrze im idzie, ale przez takie strajki sędziów mogą być pokrzywdzeni.

autor: ~zawodnik zalewu 2012-10-15 11:50:18

avatar jeżeli mecz bedzie do powtorzenia to ok zgadzamy sie ale jesli bedzie obustronny walkower to musimy walczyc o uznanie tego meczu tak jak 3 innych w naszej lidze w ta niedziele.

autor: zalewforever 2012-10-15 14:36:22

Profil zalewforever w Futbolowo Mecz zostanie rozegramy 4 listopada i cieszmy się, że "mądre" głowy nie ukarały nas walkowerem za nieznajomość przepisów. A Zawodnikom Piasta Antoniki radzę się odwołać i ponownie zagrać 4 listopada, nie zgadzajcie się na parodie piłki.

autor: ~anonim 2012-10-15 16:16:21

avatar to jest pewne że nie będzie walkoweru?

autor: ~anonim 2012-10-16 20:24:30

avatar dawac pisac pismo o uznanie tego meczu w woli wielkiej tez nbyly zmizny okejowe i nie grali 90 minut tak wazne 3 ptk sa i dobry bilans bramkowy dzikow to wykorzystal

autor: zalewforever 2012-10-16 21:30:36

Profil zalewforever w Futbolowo Dzisiaj rozmawiałem z jednym z sędziów który mówił, że w tym momencie wszyscy sędziowie z OZPN w Jarosławiu są zawieszeni i mówił że ta kolejka "raczej" zostanie powtórzona ale nie był tego pewny.

autor: ~anonim 2012-10-17 20:45:04