Aktualności

Pechowy remis !

• autor: ZalewStaryLubliniec, 2011-08-28 19:35

Zalew - Dąb 2-2 ( 0-2 )

bramki dla Zalewu : Paweł Pata 47' ( bezposrednio z rzutu rożnego), 85' ( asysta Damian Bielecki )

Skład Zalewu : Mateusz Wojtuch - Ramian. Kołodziej, Syryło, Grzyb - Sum, Mazurkiewicz ( 46' Zaborniak ) Luchowski ( 46' Wingert ), Danaj - Pata, Bielecki

Pierwsza połowa zakonczyla sie bardzo niekorzystnym wynikiem dla naszej druzyny, bowiem przegrywalismy 0-2. Najlepszą okazje w tej czesci meczu dla Zalewu mial P.Sum ale w doskonalej sytuacji fatalnie przestrzelil. W przerwie dokonano dwoch zmian w naszej druzynie, na boisko wszedl M.Zaborniak i R.Wingert. Od początku drugiej polowy Zalew mial duzą przewagę ktora juz w 47' udokumentowal kontaktowym golem P.Pata trafiając bezposrednio z rzutu roznego. Nasza druzyna stwarzała doskonale okazje jednak brakowalo skutecznosci albo dobrze bronil bramkarz albo obroncy wyreczali go wybijajac pilke z lini bramkowej ( dwukrotnie mialo to miejsce.) Najwięcej kontrowersji wzbudzila sytuacja w ktorej D. Bielecki przelobowal bramkarza rywali jednak obronca wybil pilke ale juz prawdopodonie z bramki ale Pani sedziująca na lini nie mogla tego widziec bo...nie zdążyła za akcja...Remis w ostatnich minutach uratowal P.Pata strzelajac drugiego gola.