Sparing nr. 1 !

• autor: gwiazdor_9, 2011-07-30 10:21

Bramki dla Zalewu: Przemek Sum 2x i Łukasz Danaj

Skład : Syryło - Ramian, Wingert, T.Bielecki, Zaborniak - Sum, D.Bielecki, Danaj, Luchowski - Kostek, Pata a także M.Szynal.

Początek spotkania należał do gości tego spotkania i to oni strzelili jako pierwsi gola, po strzale zza 16 nie popisal się nasz bramkarz i pilka wpadla do bramki ( B. Syrylo bronil "z przymusu" z powodu braku bramkarzy w tym meczu ) Kolejna bramka byla autorstwa naszego zawodnika, ladnym strzalem z rzutu wolnego P.Sum dał wyrównanie a kilka chwil pozniej Ł.Danaj  wyprowadzil Zalew na prowadzenie. Do przerwy 2-1.

Początek drugiej połowy to blyskawiczne trafienie gosci z Cewkowa i bylo 2-2. Zalew odpowidzial bramką P.Suma i bylo 3-2. Od tego momentu cos zlego zaczelo sie dziać w naszym zespole, braki kondycyjne wykorzystali doswiadczeni goscie i strzelili 4 bramki pod rząd i wygrali ten pojedynek 6-3.

• Komentarzy [16]
  • czytano: [797]

autor: ~zalewforever 2011-07-31 14:58:39

avatar Dzięki chłopaki za mecz, wynik to sprawa drugorzędna w tym wypadku liczy się to że trochę pobiegaliśmy i łapiemy rytm meczowy, w pierwszej połowie nasz gra wygladała lepiej niż w drugiej, skład też był jaki był, ważne żeby grać jak najwięcej mam nadzieje że w następną niedziele dalej zagramy sparing :) a w piątek o 18 trening, widzę każdego kto będzie miał czas.

autor: riczus1 2011-07-31 15:10:51

Profil riczus1 w Futbolowo Dzięki!

autor: ~czerwoni 2011-07-31 23:58:55

avatar Dzięki Za Mecz! walczymy w 4tej, kolejce o PKT!!! Powodzenia:)

autor: ~zalewforever 2011-08-01 11:08:38

avatar Koledzy wczoraj było coś mówione na temat sparingu z Dzikowem w nastepna niedzielę, to raczej nie aktualne bo oni jadą na turniej na Ukrainę albo na Słowację, wczoraj rozmawiałem z ich prezesem, więc poszukajmy innego sparingpartnera, może Płazów albo Antoniki? Inne propozycje?

autor: ~admin 2011-08-01 12:50:56

avatar no to lipa, może rzeczywiscie ten plazow, antoniki raczej nie bo z nimi gramy druga kolejke.

autor: ZalewStaryLubliniec 2011-08-01 12:57:19

Profil ZalewStaryLubliniec w Futbolowo albo zalesie, mam do nich nr tel więc moge dzwonić ;)

autor: ~zalewforever 2011-08-01 13:55:17

avatar to zadzwoń może przyjadą w niedziele tak na 14 :) ewentualnie żeby nie "dobijać" boiska możemy podjechać do Płazowa, 3 auta i jedziemy, to byłaby lepsza opcja moim zdaniem. Ma ktoś numer do Leśników? :)

autor: ~zalew 2011-08-01 14:35:25

avatar na terminarzu sa numery do prezesow !

autor: ZalewStaryLubliniec 2011-08-01 14:58:28

Profil ZalewStaryLubliniec w Futbolowo jezeli ktoś jest chetny rozegrac sparing z nasza druzyna w najblizsza niedziele, prosze o kontakt ;)

autor: LKSLesnikPlazow 2011-08-01 22:42:33

Profil LKSLesnikPlazow w Futbolowo Z tego co mi wiadomo to nasi prezesowie są już po słowie na temat sparingu. Więc w niedziele jeśli pogoda dopisze i zaakceptujecie propozycje to się spotkamy na naszym terenie.

autor: ~admin 2011-08-02 01:24:41

avatar noo mi prezes tez cos nadmienił tak więc uzgodnimy to miedzy soba i spotykamy sie w niedziele ;)

autor: ~anonim 2011-08-02 07:33:37

avatar na 100% Viktoria nie jedzie na żaden turniej, ani na słowację ani na ukraine, jadą tylko Prezesi z Żonami, boją się podjąć pojedynku.

autor: ~zalewforever 2011-08-02 11:09:00

avatar kolego nie zapędzaj się :) napewno się nie boją, przecież chodzi o to żeby rozruszać się trochę po przerwie letniej. Dogadajcie szczegóły z prezesem jeśli chodzi o sparing z Płazowem. Pojadę autem, więc jeszcze 2 auta i jedziemy spokojnie do Płazowa.

autor: ~kibic 2011-08-07 20:08:00

avatar widzę że dalej nie ma składu z tym zalewie (porażka z tym składem)

autor: ~zawodnik 2011-08-08 13:12:16

avatar sklad nie byl optymalny ! moze powiesz co Ci nie pasuje ?

autor: ~zalewforever 2011-08-10 09:38:19

avatar kibic to może Ty przyjdziesz i będziesz grał co? W sparingu z Cewkowem graliśmy prawie optymalnym skladem i takie są fakty, nie było bramkarza to bronił Mały, nie było Niunia to grał młody Bielecki, więc obrona była taka sobie i wynik też nie ciekawy, zobaczymy co będzie w niedziele, mam nadzieje że udanie zaczniemy sezon, w piątek o 18 trening, pamiętajcie koledzy :)