Zalew Stary Lubliniec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • ZALEW KLUBIE TY NASZ POKAZ WSZYSTKIM JAK W PILKE GRASZ !!!!
  • Aktualności:
  • 2015-04-12 Przegrana 3-1!
  • 2015-04-10 Zaczynamy!
  • 2015-03-12 Sparingi 2015!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tanew Wola Wielka - Piast Antoniki 6:1
  • Unia Łukawiec - Zalew Stary Lubliniec 4:1
  • Ryszkowa Wola - Walter Opaka 3:1
  • Dąb Cetula - Błekitni Zalesie 2:4
  • Rolnik Wólka Krowicka - Zabiała - Stare Sioło 3:1
  •        

Statystyki drużyny

Zegar

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. bajeczny666 9
2. zalewforever 4
3. KrompiK 0

sezon 2009/2010

 

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zryw Młodów 22 51 16 3 3 63-20 7 3 1 30-10 9 0 2 33-10            
2.  LKS Miękisz Nowy 22 45 15 0 7 69-27 6 0 5 31-18 9 0 2 38-9            
3.  Błękitni Zalesie 22 39 11 6 5 52-25 5 3 3 24-13 6 3 2 28-12            
4.  Gwiazda Wielkie Oczy 22 38 12 2 8 56-37 8 1 2 37-13 4 1 6 19-24            
5.  Leśnik Płazów 22 36 11 3 8 39-41 5 1 5 18-25 6 2 3 21-16            
6.  Rolnik Wólka Krowicka 22 35 10 5 7 55-34 5 2 4 31-23 5 3 3 24-11            
7.  Zalew Stary Lubliniec 22 32 9 5 8 56-41 6 1 4 33-20 3 4 4 23-21            
8.  Walter Opaka 22 30 8 6 8 42-41 4 3 4 21-19 4 3 4 21-22            
9.  Dąb Cetula 22 26 8 2 12 36-50 6 1 4 20-16 2 1 8 16-34            
10.  Tanew Wola Wielka 22 23 7 2 13 46-65 5 2 4 28-22 2 0 9 18-43            
11.  LKS Zabiała-Stare Sioło 22 16 5 1 16 25-73 3 1 7 17-34 2 0 9 8-39            
12.  Orkan Załuże 22 7 2 1 19 24-109 2 0 9 12-48 0 1 10 12-61            

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Zryw Młodów      1-2  1-1  1-0  4-0  1-1  3-3  4-2  2-1  8-0  2-0  3-0* 
 2  LKS Miękisz Nowy 0-4       1-2  6-1  1-3  0-3*  1-0  0-3*  5-0  9-1  4-0  4-1 
 3  Błękitni Zalesie 1-2  0-3       3-1  0-1  1-1  2-2  2-2  6-0  3-0  3-1  3-0* 
 4  Gwiazda Wielkie Oczy 2-3  2-1  1-0       0-1  2-1  2-1  2-2  4-1  3-2  7-1  12-0 
 5  Leśnik Płazów 1-0  1-2  1-1  0-1       0-4  0-5  2-1  1-4  3-1  3-2  6-4 
 6  Rolnik Wólka Krowicka 0-5  0-2  1-3  5-4  2-2       1-1  5-1  4-3  3-1  0-1  10-0* 
 7  Zalew Stary Lubliniec 1-3  3-1  0-3  2-1  4-0  1-4       0-0  3-2  2-4  9-0*  8-2 
 8  Walter Opaka 0-4  1-3  2-2  0-1  1-6  1-1  3-1       0-0  5-0  5-0  3-1 
 9  Dąb Cetula 1-5  0-1  2-0  1-2  1-0  2-1  3-3  1-2       3-1  2-1  4-0 
 10  Tanew Wola Wielka 4-3  1-3  1-3  1-4  1-1  3-0*  4-1  4-0  4-1       1-2  4-4 
 11  LKS Zabiała-Stare Sioło 0-1  0-14  1-2  2-2  2-3  0-5  1-4  1-3  3-0  3-0       4-0 
 12  Orkan Załuże 0-3*  0-6  1-11  3-2  0-4  0-3  1-2  1-5  2-4  1-8  3-0      

 

 

Kolejka 1 - 16 sierpnia

 

 

Błękitni Zalesie 6-0 Dąb Cetula  
Tanew Wola Wielka 4-0 Walter Opaka  
Zryw Młodów 2-0 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Orkan Załuże 0-6 LKS Miękisz Nowy  
Leśnik Płazów 0-5 Zalew Stary Lubliniec  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Rolnik Wólka Krowicka  

 

 

Kolejka 2 - 23 sierpnia

 

 

Dąb Cetula 2-1 Rolnik Wólka Krowicka  
Zalew Stary Lubliniec 2-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
LKS Miękisz Nowy 1-3 Leśnik Płazów  
LKS Zabiała-Stare Sioło 4-0 Orkan Załuże  
Walter Opaka 0-4 Zryw Młodów  
Błękitni Zalesie 3-0 Tanew Wola Wielka  

 

 

Kolejka 3 - 30 sierpnia

 

 

Tanew Wola Wielka 4-1 Dąb Cetula  
Zryw Młodów 1-1 Błękitni Zalesie  
Orkan Załuże 1-5 Walter Opaka  
Leśnik Płazów 3-2 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 LKS Miękisz Nowy  
Rolnik Wólka Krowicka 1-1 Zalew Stary Lubliniec  

 

 

Kolejka 4 - 6 września

 

 

Dąb Cetula 3-3 Zalew Stary Lubliniec  
LKS Miękisz Nowy 0-3 Rolnik Wólka Krowicka  
(wo)
na boisku 6-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Zabiała-Stare Sioło 2-2 Gwiazda Wielkie Oczy  
Walter Opaka 1-6 Leśnik Płazów  
Błękitni Zalesie 3-0 Orkan Załuże  
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Tanew Wola Wielka 4-3 Zryw Młodów  

 

 

Kolejka 5 - 13 września

 

 

Zryw Młodów 2-1 Dąb Cetula  
Orkan Załuże 1-8 Tanew Wola Wielka  
Leśnik Płazów 1-1 Błękitni Zalesie  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 Walter Opaka  
Rolnik Wólka Krowicka 0-1 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Zalew Stary Lubliniec 3-1 LKS Miękisz Nowy  

 

 

Kolejka 6 - 20 września

 

 

Dąb Cetula 0-1 LKS Miękisz Nowy  
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-4 Zalew Stary Lubliniec  
Walter Opaka 1-1 Rolnik Wólka Krowicka  
Błękitni Zalesie 3-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
Tanew Wola Wielka 1-1 Leśnik Płazów  
Zryw Młodów 3-0 Orkan Załuże  
(wo)
goście nie dojechali na mecz

 

 

Kolejka 7 - 27 września

 

 

Orkan Załuże 2-4 Dąb Cetula  
Leśnik Płazów 1-0 Zryw Młodów  
Gwiazda Wielkie Oczy 3-2 Tanew Wola Wielka  
Rolnik Wólka Krowicka 1-3 Błękitni Zalesie  
Zalew Stary Lubliniec 0-0 Walter Opaka  
LKS Miękisz Nowy 4-0 LKS Zabiała-Stare Sioło  

 

 

Kolejka 8 - 4 października

 

 

Dąb Cetula 2-1 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Walter Opaka 1-3 LKS Miękisz Nowy  
Błękitni Zalesie 2-2 Zalew Stary Lubliniec  
Tanew Wola Wielka 3-0 Rolnik Wólka Krowicka  
(wo)
goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Zryw Młodów 1-0 Gwiazda Wielkie Oczy  
Orkan Załuże 0-4 Leśnik Płazów  

 

 

Kolejka 9 - 11 października

 

 

Leśnik Płazów 1-4 Dąb Cetula  
Gwiazda Wielkie Oczy 12-0 Orkan Załuże  
Rolnik Wólka Krowicka 0-5 Zryw Młodów  
Zalew Stary Lubliniec 2-4 Tanew Wola Wielka  
LKS Miękisz Nowy 1-2 Błękitni Zalesie  
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-3 Walter Opaka  

 

 

Kolejka 10 - 18 października

 

 

Dąb Cetula 1-2 Walter Opaka  
Błękitni Zalesie 3-1 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Tanew Wola Wielka 1-3 LKS Miękisz Nowy  
Zryw Młodów 3-3 Zalew Stary Lubliniec  
Orkan Załuże 0-3 Rolnik Wólka Krowicka  
Leśnik Płazów 0-1 Gwiazda Wielkie Oczy  

 

 

Kolejka 11 - 25 października

 

 

Gwiazda Wielkie Oczy 4-1 Dąb Cetula  
Rolnik Wólka Krowicka 2-2 Leśnik Płazów  
Zalew Stary Lubliniec 8-2 Orkan Załuże  
LKS Miękisz Nowy 0-4 Zryw Młodów  
LKS Zabiała-Stare Sioło 3-0 Tanew Wola Wielka  
Walter Opaka 2-2 Błękitni Zalesie  

 

 

Kolejka 12 - 21 kwietnia

 

 

Dąb Cetula 2-0 Błękitni Zalesie  
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Walter Opaka 5-0 Tanew Wola Wielka  
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-1 Zryw Młodów  
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Miękisz Nowy 4-1 Orkan Załuże  
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zalew Stary Lubliniec 4-0 Leśnik Płazów  
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Rolnik Wólka Krowicka 5-4 Gwiazda Wielkie Oczy  
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

 

 

Kolejka 13 - 26 maja

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 4-3 Dąb Cetula  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Zalew Stary Lubliniec  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Leśnik Płazów 1-2 LKS Miękisz Nowy  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orkan Załuże 3-0 LKS Zabiała-Stare Sioło  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zryw Młodów 4-2 Walter Opaka  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tanew Wola Wielka 1-3 Błękitni Zalesie  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

 

 

Kolejka 14 - 25 kwietnia

 

 

Dąb Cetula 3-1 Tanew Wola Wielka  
Błękitni Zalesie 1-2 Zryw Młodów  
Walter Opaka 3-1 Orkan Załuże  
LKS Zabiała-Stare Sioło 2-3 Leśnik Płazów  
LKS Miękisz Nowy 6-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
Zalew Stary Lubliniec 1-4 Rolnik Wólka Krowicka  

 

 

Kolejka 15 - 2 maja

 

 

Zalew Stary Lubliniec 3-2 Dąb Cetula  
Rolnik Wólka Krowicka 0-2 LKS Miękisz Nowy  
Gwiazda Wielkie Oczy 7-1 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Leśnik Płazów 2-1 Walter Opaka  
Orkan Załuże 1-11 Błękitni Zalesie  
Zryw Młodów 8-0 Tanew Wola Wielka  

 

 

Kolejka 16 - 9 maja

 

 

Dąb Cetula 1-5 Zryw Młodów  
Tanew Wola Wielka 4-4 Orkan Załuże  
Błękitni Zalesie 0-1 Leśnik Płazów  
Walter Opaka 0-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-5 Rolnik Wólka Krowicka  
LKS Miękisz Nowy 1-0 Zalew Stary Lubliniec  

 

 

Kolejka 17 - 16 maja

 

 

LKS Miękisz Nowy 5-0 Dąb Cetula  
Zalew Stary Lubliniec 9-0 LKS Zabiała-Stare Sioło  
(wo)
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 9-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Rolnik Wólka Krowicka 5-1 Walter Opaka  
Gwiazda Wielkie Oczy 1-0 Błękitni Zalesie  
Leśnik Płazów 3-1 Tanew Wola Wielka  
Orkan Załuże 0-3 Zryw Młodów  
(wo)
gospodarze nie przystąpili do gry

 

 

Kolejka 18 - 23 maja

 

 

Dąb Cetula 4-0 Orkan Załuże  
Zryw Młodów 4-0 Leśnik Płazów  
Tanew Wola Wielka 1-4 Gwiazda Wielkie Oczy  
Błękitni Zalesie 1-1 Rolnik Wólka Krowicka  
Walter Opaka 3-1 Zalew Stary Lubliniec  
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-14 LKS Miękisz Nowy  

 

 

Kolejka 19 - 30 maja

 

 

LKS Zabiała-Stare Sioło 3-0 Dąb Cetula 23 czerwca
w pierwotnym terminie (30 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Miękisz Nowy 0-3 Walter Opaka  
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zalew Stary Lubliniec 0-3 Błękitni Zalesie  
Rolnik Wólka Krowicka 3-1 Tanew Wola Wielka  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-3 Zryw Młodów  
Leśnik Płazów 6-4 Orkan Załuże  

 

 

Kolejka 20 - 6 czerwca

 

 

Dąb Cetula 1-0 Leśnik Płazów  
Orkan Załuże 3-2 Gwiazda Wielkie Oczy  
Zryw Młodów 1-1 Rolnik Wólka Krowicka  
Tanew Wola Wielka 4-1 Zalew Stary Lubliniec  
Błękitni Zalesie 0-3 LKS Miękisz Nowy 30 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie nie odbył się
Walter Opaka 5-0 LKS Zabiała-Stare Sioło  

 

 

Kolejka 21 - 13 czerwca

 

 

Walter Opaka 0-0 Dąb Cetula  
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-2 Błękitni Zalesie  
LKS Miękisz Nowy 9-1 Tanew Wola Wielka  
Zalew Stary Lubliniec 1-3 Zryw Młodów  
Rolnik Wólka Krowicka 10-0 Orkan Załuże  
(wo)
mecz przerwany w 71. minucie przy stanie 10-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Gwiazda Wielkie Oczy 0-1 Leśnik Płazów  

 

 

Kolejka 22 - 20 czerwca

 

 

Dąb Cetula 1-2 Gwiazda Wielkie Oczy  
Leśnik Płazów 0-4 Rolnik Wólka Krowicka  
Orkan Załuże 1-2 Zalew Stary Lubliniec  
Zryw Młodów 1-2 LKS Miękisz Nowy  
Tanew Wola Wielka 1-2 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Błękitni Zalesie 2-2 Walter Opaka

zarząd klubu

 

Zarząd Klubu : 

Mariusz Szynal - prezes 

Tadeusz Kołodziej - zastępca prezesa

Jan Szczygieł - skarbnik

 

 

Reklama

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Unia ŁukawiecZalew Stary Lubliniec
Unia Łukawiec 4:1 Zalew Stary Lubliniec
2014-10-19, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Dąb Cetula - Zalew Stary Lubliniec
Piast Antoniki - Błekitni Zalesie
Unia Łukawiec - Walter Opaka
Ryszkowa Wola - Zabiała - Stare Sioło
Rolnik Wólka Krowicka - Tanew Wola Wielka

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Tanew Wola Wielka 6:1 Piast Antoniki
Unia Łukawiec 4:1 Zalew Stary Lubliniec
Ryszkowa Wola 3:1 Walter Opaka
Dąb Cetula 2:4 Błekitni Zalesie
Rolnik Wólka Krowicka 3:1 Zabiała - Stare Sioło

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 128, wczoraj: 64
ogółem: 410 264

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Zalew - Rolnik ( 19.06.2011 )
Ładowanie...

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator
status Gadu-Gadu
Administrator
status Gadu-Gadu