B-klasa » Lubaczów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||||||||
|
Klasa B 2007/2008, grupa: Lubaczów | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | LKS Ryszkowa Wola | 22 | 48 | 14 | 6 | 2 | 59-18 | 7 | 3 | 1 | 33-6 | 7 | 3 | 1 | 26-12 | ||||||
2. | Unia Łukawiec | 22 | 45 | 14 | 3 | 5 | 48-31 | 8 | 1 | 2 | 22-12 | 6 | 2 | 3 | 26-19 | ||||||
3. | Graniczni Krowica | 22 | 43 | 14 | 1 | 7 | 60-29 | 7 | 1 | 3 | 31-13 | 7 | 0 | 4 | 29-16 | ||||||
4. | Zalew Stary Lubliniec | 22 | 32 | 10 | 2 | 10 | 47-46 | 6 | 2 | 3 | 21-16 | 4 | 0 | 7 | 26-30 | ||||||
5. | Tanew Wola Wielka | 22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 52-44 | 7 | 1 | 3 | 28-12 | 2 | 3 | 6 | 24-32 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
6. | Rolnik Wólka Krowicka | 22 | 31 | 8 | 7 | 7 | 46-38 | 6 | 3 | 2 | 27-20 | 2 | 4 | 5 | 19-18 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
7. | LKS Zabiała-Stare Sioło | 22 | 30 | 8 | 6 | 8 | 40-45 | 5 | 3 | 3 | 17-14 | 3 | 3 | 5 | 23-31 | ||||||
8. | Błękitni Zalesie | 22 | 25 | 6 | 7 | 9 | 55-62 | 4 | 4 | 3 | 37-33 | 2 | 3 | 6 | 18-29 | ||||||
9. | Gwiazda Wielkie Oczy | 22 | 24 | 6 | 6 | 10 | 50-65 | 5 | 3 | 3 | 31-25 | 1 | 3 | 7 | 19-40 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 7-2 |
10. | LKS Miękisz Nowy | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 44-57 | 6 | 2 | 3 | 32-25 | 1 | 1 | 9 | 12-32 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2-7 |
11. | Leśnik Płazów | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 41-68 | 4 | 2 | 5 | 25-35 | 2 | 1 | 8 | 16-33 | ||||||
12. | Walter Opaka | 22 | 16 | 4 | 4 | 14 | 34-73 | 3 | 1 | 7 | 24-37 | 1 | 3 | 7 | 10-36 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | LKS Ryszkowa Wola |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Unia Łukawiec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | Graniczni Krowica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | Zalew Stary Lubliniec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | Tanew Wola Wielka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | Rolnik Wólka Krowicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | LKS Zabiała-Stare Sioło |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | Błękitni Zalesie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | Gwiazda Wielkie Oczy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | LKS Miękisz Nowy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Leśnik Płazów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | Walter Opaka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 19 sierpnia |
Tanew Wola Wielka | 2-1 | Rolnik Wólka Krowicka | |
LKS Ryszkowa Wola | 5-0 | LKS Zabiała-Stare Sioło | |
Zalew Stary Lubliniec | 3-1 | Graniczni Krowica | |
LKS Miękisz Nowy | 3-1 | Unia Łukawiec | |
Leśnik Płazów | 2-2 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Błękitni Zalesie | 10-0 | Walter Opaka |
Kolejka 2 - 26 sierpnia |
Gwiazda Wielkie Oczy | 3-3 | Błękitni Zalesie | |
Unia Łukawiec | 3-0 | Leśnik Płazów | |
Graniczni Krowica | 0-0 | LKS Miękisz Nowy | |
LKS Zabiała-Stare Sioło | 2-1 | Zalew Stary Lubliniec | |
Tanew Wola Wielka | 1-2 | LKS Ryszkowa Wola | |
Walter Opaka | 1-6 | Rolnik Wólka Krowicka |
Kolejka 3 - 2 września |
LKS Ryszkowa Wola | 1-1 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Zalew Stary Lubliniec | 2-1 | Tanew Wola Wielka | |
LKS Miękisz Nowy | 4-1 | LKS Zabiała-Stare Sioło | |
Leśnik Płazów | 1-3 | Graniczni Krowica | |
Błękitni Zalesie | 3-3 | Unia Łukawiec | |
Walter Opaka | 3-3 | Gwiazda Wielkie Oczy |
Kolejka 4 - 9 września |
Rolnik Wólka Krowicka | 4-2 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Graniczni Krowica | 6-4 | Błękitni Zalesie | |
LKS Zabiała-Stare Sioło | 4-3 | Leśnik Płazów | |
Tanew Wola Wielka | 3-0 | LKS Miękisz Nowy | |
(wo) | |||
LKS Ryszkowa Wola | 4-0 | Zalew Stary Lubliniec | |
Walter Opaka | 3-6 | Unia Łukawiec |
Kolejka 5 - 16 września |
Zalew Stary Lubliniec | 0-2 | Rolnik Wólka Krowicka | |
LKS Miękisz Nowy | 1-1 | LKS Ryszkowa Wola | |
Leśnik Płazów | 1-2 | Tanew Wola Wielka | |
Błękitni Zalesie | 5-5 | LKS Zabiała-Stare Sioło | |
Walter Opaka | 0-3 | Graniczni Krowica | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 1-3 | Unia Łukawiec |
Kolejka 6 - 23 września |
Rolnik Wólka Krowicka | 1-0 | Unia Łukawiec | |
Graniczni Krowica | 5-0 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
LKS Zabiała-Stare Sioło | 1-1 | Walter Opaka | |
Tanew Wola Wielka | 4-1 | Błękitni Zalesie | |
LKS Ryszkowa Wola | 3-0 | Leśnik Płazów | |
Zalew Stary Lubliniec | 3-2 | LKS Miękisz Nowy |
Kolejka 7 - 30 września |
LKS Miękisz Nowy | 4-2 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Leśnik Płazów | 1-3 | Zalew Stary Lubliniec | |
Błękitni Zalesie | 1-1 | LKS Ryszkowa Wola | |
Walter Opaka | 4-5 | Tanew Wola Wielka | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 2-2 | LKS Zabiała-Stare Sioło | |
Unia Łukawiec | 1-2 | Graniczni Krowica |
Kolejka 8 - 7 października |
Rolnik Wólka Krowicka | 0-3 | Graniczni Krowica | |
LKS Zabiała-Stare Sioło | 1-2 | Unia Łukawiec | |
Tanew Wola Wielka | 8-0 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
LKS Ryszkowa Wola | 7-0 | Walter Opaka | |
Zalew Stary Lubliniec | 3-0 | Błękitni Zalesie | |
(wo) | |||
zawodnicy gości nie posiadali ważnych kart zdrowia | |||
LKS Miękisz Nowy | 7-2 | Leśnik Płazów |
Kolejka 9 - 14 października |
Leśnik Płazów | 3-3 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Błękitni Zalesie | 0-2 | LKS Miękisz Nowy | |
Walter Opaka | 3-5 | Zalew Stary Lubliniec | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 2-3 | LKS Ryszkowa Wola | |
Unia Łukawiec | 3-2 | Tanew Wola Wielka | |
Graniczni Krowica | 4-1 | LKS Zabiała-Stare Sioło |
Kolejka 10 - 21 października |
Rolnik Wólka Krowicka | 2-0 | LKS Zabiała-Stare Sioło | |
Tanew Wola Wielka | 2-0 | Graniczni Krowica | |
LKS Ryszkowa Wola | 0-1 | Unia Łukawiec | |
Zalew Stary Lubliniec | 1-1 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
LKS Miękisz Nowy | 5-2 | Walter Opaka | |
Leśnik Płazów | 5-3 | Błękitni Zalesie |
Kolejka 11 - 28 października |
Błękitni Zalesie | 2-2 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Walter Opaka | 3-0 | Leśnik Płazów | |
(wo) | |||
zawodnicy gości nie posiadali ważnych kart zdrowia | |||
Gwiazda Wielkie Oczy | 4-1 | LKS Miękisz Nowy | |
Unia Łukawiec | 2-1 | Zalew Stary Lubliniec | |
Graniczni Krowica | 1-2 | LKS Ryszkowa Wola | |
LKS Zabiała-Stare Sioło | 3-2 | Tanew Wola Wielka |
Kolejka 12 - 6 kwietnia |
Rolnik Wólka Krowicka | 3-2 | Tanew Wola Wielka | |
LKS Zabiała-Stare Sioło | 1-1 | LKS Ryszkowa Wola | |
Graniczni Krowica | 2-3 | Zalew Stary Lubliniec | |
Unia Łukawiec | 3-0 | LKS Miękisz Nowy | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 4-3 | Leśnik Płazów | |
Walter Opaka | 2-0 | Błękitni Zalesie |
Kolejka 13 - 13 kwietnia |
Rolnik Wólka Krowicka | 1-1 | Walter Opaka | |
Błękitni Zalesie | 7-4 | Gwiazda Wielkie Oczy | 1 maja |
w pierwotnym terminie (13 kwietnia) odwołany ze względu na zły stan boiska | |||
Leśnik Płazów | 3-6 | Unia Łukawiec | |
LKS Miękisz Nowy | 2-8 | Graniczni Krowica | |
Zalew Stary Lubliniec | 1-1 | LKS Zabiała-Stare Sioło | |
LKS Ryszkowa Wola | 3-3 | Tanew Wola Wielka |
Kolejka 14 - 20 kwietnia |
Rolnik Wólka Krowicka | 1-2 | LKS Ryszkowa Wola | |
Tanew Wola Wielka | 3-2 | Zalew Stary Lubliniec | |
LKS Zabiała-Stare Sioło | 3-1 | LKS Miękisz Nowy | |
w pierwotnym terminie (20 kwietnia) mecz został przełożony | |||
Graniczni Krowica | 5-1 | Leśnik Płazów | |
Unia Łukawiec | 3-2 | Błękitni Zalesie | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 3-4 | Walter Opaka |
Kolejka 15 - 27 kwietnia |
Unia Łukawiec | 0-0 | Walter Opaka | |
w Opace | |||
Gwiazda Wielkie Oczy | 2-1 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Błękitni Zalesie | 1-6 | Graniczni Krowica | |
Leśnik Płazów | 4-3 | LKS Zabiała-Stare Sioło | |
LKS Miękisz Nowy | 2-2 | Tanew Wola Wielka | |
Zalew Stary Lubliniec | 1-2 | LKS Ryszkowa Wola |
Kolejka 16 - 4 maja |
Rolnik Wólka Krowicka | 6-3 | Zalew Stary Lubliniec | |
LKS Ryszkowa Wola | 5-0 | LKS Miękisz Nowy | |
Tanew Wola Wielka | 0-1 | Leśnik Płazów | |
LKS Zabiała-Stare Sioło | 0-1 | Błękitni Zalesie | |
Graniczni Krowica | 2-0 | Walter Opaka | |
Unia Łukawiec | 4-2 | Gwiazda Wielkie Oczy |
Kolejka 17 - 11 maja |
Unia Łukawiec | 1-0 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 4-2 | Graniczni Krowica | |
Walter Opaka | 1-4 | LKS Zabiała-Stare Sioło | |
Błękitni Zalesie | 5-3 | Tanew Wola Wielka | |
Leśnik Płazów | 1-8 | LKS Ryszkowa Wola | |
LKS Miękisz Nowy | 2-1 | Zalew Stary Lubliniec |
Kolejka 18 - 18 maja |
Rolnik Wólka Krowicka | 5-3 | LKS Miękisz Nowy | |
Zalew Stary Lubliniec | 0-3 | Leśnik Płazów | |
(wo) | |||
na boisku 4-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
LKS Ryszkowa Wola | 0-0 | Błękitni Zalesie | |
Tanew Wola Wielka | 2-1 | Walter Opaka | |
LKS Zabiała-Stare Sioło | 2-1 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Graniczni Krowica | 0-1 | Unia Łukawiec |
Kolejka 19 - 25 maja |
Graniczni Krowica | 2-1 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Unia Łukawiec | 1-3 | LKS Zabiała-Stare Sioło | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 2-2 | Tanew Wola Wielka | |
Walter Opaka | 1-4 | LKS Ryszkowa Wola | |
Błękitni Zalesie | 1-6 | Zalew Stary Lubliniec | |
Leśnik Płazów | 3-2 | LKS Miękisz Nowy |
Kolejka 20 - 1 czerwca |
Rolnik Wólka Krowicka | 2-2 | Leśnik Płazów | |
LKS Miękisz Nowy | 1-2 | Błękitni Zalesie | |
Zalew Stary Lubliniec | 4-1 | Walter Opaka | |
LKS Ryszkowa Wola | 3-1 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Tanew Wola Wielka | 1-1 | Unia Łukawiec | |
LKS Zabiała-Stare Sioło | 0-1 | Graniczni Krowica |
Kolejka 21 - 8 czerwca |
LKS Zabiała-Stare Sioło | 0-0 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Graniczni Krowica | 4-0 | Tanew Wola Wielka | |
Unia Łukawiec | 1-0 | LKS Ryszkowa Wola | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 4-1 | Zalew Stary Lubliniec | |
Walter Opaka | 3-1 | LKS Miękisz Nowy | |
Błękitni Zalesie | 2-1 | Leśnik Płazów |
Kolejka 22 - 15 czerwca |
Rolnik Wólka Krowicka | 2-2 | Błękitni Zalesie | |
Leśnik Płazów | 1-0 | Walter Opaka | |
LKS Miękisz Nowy | 1-3 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Zalew Stary Lubliniec | 3-2 | Unia Łukawiec | |
LKS Ryszkowa Wola | 2-0 | Graniczni Krowica | |
Tanew Wola Wielka | 2-3 | LKS Zabiała-Stare Sioło |
Zarząd Klubu :
Mariusz Szynal - prezes
Tadeusz Kołodziej - zastępca prezesa
Jan Szczygieł - skarbnik
Unia Łukawiec | 4:1 | Zalew Stary Lubliniec |
2014-10-19, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 10 | |||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 41, wczoraj: 56
ogółem: 672 592
statystyki szczegółowe
|