Zalew Stary Lubliniec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • ZALEW KLUBIE TY NASZ POKAZ WSZYSTKIM JAK W PILKE GRASZ !!!!
  • Aktualności:
  • 2015-04-12 Przegrana 3-1!
  • 2015-04-10 Zaczynamy!
  • 2015-03-12 Sparingi 2015!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tanew Wola Wielka - Piast Antoniki 6:1
  • Unia Łukawiec - Zalew Stary Lubliniec 4:1
  • Ryszkowa Wola - Walter Opaka 3:1
  • Dąb Cetula - Błekitni Zalesie 2:4
  • Rolnik Wólka Krowicka - Zabiała - Stare Sioło 3:1
  •        

Statystyki drużyny

Zegar

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. bajeczny666 9
2. zalewforever 4
3. KrompiK 0

sezon 2007/2008

 

Klasa B 2007/2008, grupa: Lubaczów
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Ryszkowa Wola 22 48 14 6 2 59-18 7 3 1 33-6 7 3 1 26-12            
2.  Unia Łukawiec 22 45 14 3 5 48-31 8 1 2 22-12 6 2 3 26-19            
3.  Graniczni Krowica 22 43 14 1 7 60-29 7 1 3 31-13 7 0 4 29-16            
4.  Zalew Stary Lubliniec 22 32 10 2 10 47-46 6 2 3 21-16 4 0 7 26-30            
5.  Tanew Wola Wielka 22 31 9 4 9 52-44 7 1 3 28-12 2 3 6 24-32 2 3 1 0 1 4-4
6.  Rolnik Wólka Krowicka 22 31 8 7 7 46-38 6 3 2 27-20 2 4 5 19-18 2 3 1 0 1 4-4
7.  LKS Zabiała-Stare Sioło 22 30 8 6 8 40-45 5 3 3 17-14 3 3 5 23-31            
8.  Błękitni Zalesie 22 25 6 7 9 55-62 4 4 3 37-33 2 3 6 18-29            
9.  Gwiazda Wielkie Oczy 22 24 6 6 10 50-65 5 3 3 31-25 1 3 7 19-40 2 6 2 0 0 7-2
10.  LKS Miękisz Nowy 22 24 7 3 12 44-57 6 2 3 32-25 1 1 9 12-32 2 0 0 0 2 2-7
11.  Leśnik Płazów 22 21 6 3 13 41-68 4 2 5 25-35 2 1 8 16-33            
12.  Walter Opaka 22 16 4 4 14 34-73 3 1 7 24-37 1 3 7 10-36            

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  LKS Ryszkowa Wola      0-1  2-0  4-0  3-3  1-1  5-0  0-0  3-1  5-0  3-0  7-0 
 2  Unia Łukawiec 1-0       1-2  2-1  3-2  1-0  1-3  3-2  4-2  3-0  3-0  0-0 
 3  Graniczni Krowica 1-2  0-1       2-3  4-0  2-1  4-1  6-4  5-0  0-0  5-1  2-0 
 4  Zalew Stary Lubliniec 1-2  3-2  3-1       2-1  0-2  1-1  3-0*  1-1  3-2  0-3*  4-1 
 5  Tanew Wola Wielka 1-2  1-1  2-0  3-2       2-1  2-3  4-1  8-0  3-0*  0-1  2-1 
 6  Rolnik Wólka Krowicka 1-2  1-0  0-3  6-3  3-2       2-0  2-2  4-2  5-3  2-2  1-1 
 7  LKS Zabiała-Stare Sioło 1-1  1-2  0-1  2-1  3-2  0-0       0-1  2-1  3-1  4-3  1-1 
 8  Błękitni Zalesie 1-1  3-3  1-6  1-6  5-3  2-2  5-5       7-4  0-2  2-1  10-0 
 9  Gwiazda Wielkie Oczy 2-3  1-3  4-2  4-1  2-2  2-1  2-2  3-3       4-1  4-3  3-4 
 10  LKS Miękisz Nowy 1-1  3-1  2-8  2-1  2-2  4-2  4-1  1-2  1-3       7-2  5-2 
 11  Leśnik Płazów 1-8  3-6  1-3  1-3  1-2  3-3  4-3  5-3  2-2  3-2       1-0 
 12  Walter Opaka 1-4  3-6  0-3  3-5  4-5  1-6  1-4  2-0  3-3  3-1  3-0*      

 

 

Kolejka 1 - 19 sierpnia

 

 

Tanew Wola Wielka 2-1 Rolnik Wólka Krowicka  
LKS Ryszkowa Wola 5-0 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Zalew Stary Lubliniec 3-1 Graniczni Krowica  
LKS Miękisz Nowy 3-1 Unia Łukawiec  
Leśnik Płazów 2-2 Gwiazda Wielkie Oczy  
Błękitni Zalesie 10-0 Walter Opaka  

 

 

Kolejka 2 - 26 sierpnia

 

 

Gwiazda Wielkie Oczy 3-3 Błękitni Zalesie  
Unia Łukawiec 3-0 Leśnik Płazów  
Graniczni Krowica 0-0 LKS Miękisz Nowy  
LKS Zabiała-Stare Sioło 2-1 Zalew Stary Lubliniec  
Tanew Wola Wielka 1-2 LKS Ryszkowa Wola  
Walter Opaka 1-6 Rolnik Wólka Krowicka  

 

 

Kolejka 3 - 2 września

 

 

LKS Ryszkowa Wola 1-1 Rolnik Wólka Krowicka  
Zalew Stary Lubliniec 2-1 Tanew Wola Wielka  
LKS Miękisz Nowy 4-1 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Leśnik Płazów 1-3 Graniczni Krowica  
Błękitni Zalesie 3-3 Unia Łukawiec  
Walter Opaka 3-3 Gwiazda Wielkie Oczy  

 

 

Kolejka 4 - 9 września

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 4-2 Gwiazda Wielkie Oczy  
Graniczni Krowica 6-4 Błękitni Zalesie  
LKS Zabiała-Stare Sioło 4-3 Leśnik Płazów  
Tanew Wola Wielka 3-0 LKS Miękisz Nowy  
(wo)
LKS Ryszkowa Wola 4-0 Zalew Stary Lubliniec  
Walter Opaka 3-6 Unia Łukawiec  

 

 

Kolejka 5 - 16 września

 

 

Zalew Stary Lubliniec 0-2 Rolnik Wólka Krowicka  
LKS Miękisz Nowy 1-1 LKS Ryszkowa Wola  
Leśnik Płazów 1-2 Tanew Wola Wielka  
Błękitni Zalesie 5-5 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Walter Opaka 0-3 Graniczni Krowica  
Gwiazda Wielkie Oczy 1-3 Unia Łukawiec  

 

 

Kolejka 6 - 23 września

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 1-0 Unia Łukawiec  
Graniczni Krowica 5-0 Gwiazda Wielkie Oczy  
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-1 Walter Opaka  
Tanew Wola Wielka 4-1 Błękitni Zalesie  
LKS Ryszkowa Wola 3-0 Leśnik Płazów  
Zalew Stary Lubliniec 3-2 LKS Miękisz Nowy  

 

 

Kolejka 7 - 30 września

 

 

LKS Miękisz Nowy 4-2 Rolnik Wólka Krowicka  
Leśnik Płazów 1-3 Zalew Stary Lubliniec  
Błękitni Zalesie 1-1 LKS Ryszkowa Wola  
Walter Opaka 4-5 Tanew Wola Wielka  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Unia Łukawiec 1-2 Graniczni Krowica  

 

 

Kolejka 8 - 7 października

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 0-3 Graniczni Krowica  
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-2 Unia Łukawiec  
Tanew Wola Wielka 8-0 Gwiazda Wielkie Oczy  
LKS Ryszkowa Wola 7-0 Walter Opaka  
Zalew Stary Lubliniec 3-0 Błękitni Zalesie  
(wo)
zawodnicy gości nie posiadali ważnych kart zdrowia
LKS Miękisz Nowy 7-2 Leśnik Płazów  

 

 

Kolejka 9 - 14 października

 

 

Leśnik Płazów 3-3 Rolnik Wólka Krowicka  
Błękitni Zalesie 0-2 LKS Miękisz Nowy  
Walter Opaka 3-5 Zalew Stary Lubliniec  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-3 LKS Ryszkowa Wola  
Unia Łukawiec 3-2 Tanew Wola Wielka  
Graniczni Krowica 4-1 LKS Zabiała-Stare Sioło  

 

 

Kolejka 10 - 21 października

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 2-0 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Tanew Wola Wielka 2-0 Graniczni Krowica  
LKS Ryszkowa Wola 0-1 Unia Łukawiec  
Zalew Stary Lubliniec 1-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
LKS Miękisz Nowy 5-2 Walter Opaka  
Leśnik Płazów 5-3 Błękitni Zalesie  

 

 

Kolejka 11 - 28 października

 

 

Błękitni Zalesie 2-2 Rolnik Wólka Krowicka  
Walter Opaka 3-0 Leśnik Płazów  
(wo)
zawodnicy gości nie posiadali ważnych kart zdrowia
Gwiazda Wielkie Oczy 4-1 LKS Miękisz Nowy  
Unia Łukawiec 2-1 Zalew Stary Lubliniec  
Graniczni Krowica 1-2 LKS Ryszkowa Wola  
LKS Zabiała-Stare Sioło 3-2 Tanew Wola Wielka  

 

 

Kolejka 12 - 6 kwietnia

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 3-2 Tanew Wola Wielka  
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-1 LKS Ryszkowa Wola  
Graniczni Krowica 2-3 Zalew Stary Lubliniec  
Unia Łukawiec 3-0 LKS Miękisz Nowy  
Gwiazda Wielkie Oczy 4-3 Leśnik Płazów  
Walter Opaka 2-0 Błękitni Zalesie  

 

 

Kolejka 13 - 13 kwietnia

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 1-1 Walter Opaka  
Błękitni Zalesie 7-4 Gwiazda Wielkie Oczy 1 maja
w pierwotnym terminie (13 kwietnia) odwołany ze względu na zły stan boiska
Leśnik Płazów 3-6 Unia Łukawiec  
LKS Miękisz Nowy 2-8 Graniczni Krowica  
Zalew Stary Lubliniec 1-1 LKS Zabiała-Stare Sioło  
LKS Ryszkowa Wola 3-3 Tanew Wola Wielka  

 

 

Kolejka 14 - 20 kwietnia

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 1-2 LKS Ryszkowa Wola  
Tanew Wola Wielka 3-2 Zalew Stary Lubliniec  
LKS Zabiała-Stare Sioło 3-1 LKS Miękisz Nowy  
w pierwotnym terminie (20 kwietnia) mecz został przełożony
Graniczni Krowica 5-1 Leśnik Płazów  
Unia Łukawiec 3-2 Błękitni Zalesie  
Gwiazda Wielkie Oczy 3-4 Walter Opaka  

 

 

Kolejka 15 - 27 kwietnia

 

 

Unia Łukawiec 0-0 Walter Opaka  
w Opace
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Rolnik Wólka Krowicka  
Błękitni Zalesie 1-6 Graniczni Krowica  
Leśnik Płazów 4-3 LKS Zabiała-Stare Sioło  
LKS Miękisz Nowy 2-2 Tanew Wola Wielka  
Zalew Stary Lubliniec 1-2 LKS Ryszkowa Wola  

 

 

Kolejka 16 - 4 maja

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 6-3 Zalew Stary Lubliniec  
LKS Ryszkowa Wola 5-0 LKS Miękisz Nowy  
Tanew Wola Wielka 0-1 Leśnik Płazów  
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-1 Błękitni Zalesie  
Graniczni Krowica 2-0 Walter Opaka  
Unia Łukawiec 4-2 Gwiazda Wielkie Oczy  

 

 

Kolejka 17 - 11 maja

 

 

Unia Łukawiec 1-0 Rolnik Wólka Krowicka  
Gwiazda Wielkie Oczy 4-2 Graniczni Krowica  
Walter Opaka 1-4 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Błękitni Zalesie 5-3 Tanew Wola Wielka  
Leśnik Płazów 1-8 LKS Ryszkowa Wola  
LKS Miękisz Nowy 2-1 Zalew Stary Lubliniec  

 

 

Kolejka 18 - 18 maja

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 5-3 LKS Miękisz Nowy  
Zalew Stary Lubliniec 0-3 Leśnik Płazów  
(wo)
na boisku 4-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Ryszkowa Wola 0-0 Błękitni Zalesie  
Tanew Wola Wielka 2-1 Walter Opaka  
LKS Zabiała-Stare Sioło 2-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
Graniczni Krowica 0-1 Unia Łukawiec  

 

 

Kolejka 19 - 25 maja

 

 

Graniczni Krowica 2-1 Rolnik Wólka Krowicka  
Unia Łukawiec 1-3 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 Tanew Wola Wielka  
Walter Opaka 1-4 LKS Ryszkowa Wola  
Błękitni Zalesie 1-6 Zalew Stary Lubliniec  
Leśnik Płazów 3-2 LKS Miękisz Nowy  

 

 

Kolejka 20 - 1 czerwca

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 2-2 Leśnik Płazów  
LKS Miękisz Nowy 1-2 Błękitni Zalesie  
Zalew Stary Lubliniec 4-1 Walter Opaka  
LKS Ryszkowa Wola 3-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
Tanew Wola Wielka 1-1 Unia Łukawiec  
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-1 Graniczni Krowica  

 

 

Kolejka 21 - 8 czerwca

 

 

LKS Zabiała-Stare Sioło 0-0 Rolnik Wólka Krowicka  
Graniczni Krowica 4-0 Tanew Wola Wielka  
Unia Łukawiec 1-0 LKS Ryszkowa Wola  
Gwiazda Wielkie Oczy 4-1 Zalew Stary Lubliniec  
Walter Opaka 3-1 LKS Miękisz Nowy  
Błękitni Zalesie 2-1 Leśnik Płazów  

 

 

Kolejka 22 - 15 czerwca

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 2-2 Błękitni Zalesie  
Leśnik Płazów 1-0 Walter Opaka  
LKS Miękisz Nowy 1-3 Gwiazda Wielkie Oczy  
Zalew Stary Lubliniec 3-2 Unia Łukawiec  
LKS Ryszkowa Wola 2-0 Graniczni Krowica  
Tanew Wola Wielka 2-3 LKS Zabiała-Stare Sioło

zarząd klubu

 

Zarząd Klubu : 

Mariusz Szynal - prezes 

Tadeusz Kołodziej - zastępca prezesa

Jan Szczygieł - skarbnik

 

 

Reklama

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Unia ŁukawiecZalew Stary Lubliniec
Unia Łukawiec 4:1 Zalew Stary Lubliniec
2014-10-19, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Dąb Cetula - Zalew Stary Lubliniec
Piast Antoniki - Błekitni Zalesie
Unia Łukawiec - Walter Opaka
Ryszkowa Wola - Zabiała - Stare Sioło
Rolnik Wólka Krowicka - Tanew Wola Wielka

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Tanew Wola Wielka 6:1 Piast Antoniki
Unia Łukawiec 4:1 Zalew Stary Lubliniec
Ryszkowa Wola 3:1 Walter Opaka
Dąb Cetula 2:4 Błekitni Zalesie
Rolnik Wólka Krowicka 3:1 Zabiała - Stare Sioło

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 102, wczoraj: 64
ogółem: 410 238

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Zalew - Rolnik ( 19.06.2011 )
Ładowanie...

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator
status Gadu-Gadu
Administrator
status Gadu-Gadu