Zalew Stary Lubliniec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • ZALEW KLUBIE TY NASZ POKAZ WSZYSTKIM JAK W PILKE GRASZ !!!!
  • Aktualności:
  • 2015-04-12 Przegrana 3-1!
  • 2015-04-10 Zaczynamy!
  • 2015-03-12 Sparingi 2015!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tanew Wola Wielka - Piast Antoniki 6:1
  • Unia Łukawiec - Zalew Stary Lubliniec 4:1
  • Ryszkowa Wola - Walter Opaka 3:1
  • Dąb Cetula - Błekitni Zalesie 2:4
  • Rolnik Wólka Krowicka - Zabiała - Stare Sioło 3:1
  •        

Statystyki drużyny

Zegar

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. bajeczny666 9
2. zalewforever 4
3. KrompiK 0

sezon 2006/2007

 

Klasa A 2006/2007, grupa: Lubaczów
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń-Sokół Lubaczów 26 64 21 1 4 84-22 12 1 0 56-10 9 0 4 28-12            
2.  Zdrój Horyniec 26 53 16 5 5 56-21 10 2 1 32-10 6 3 4 24-11            
3.  Start Lisie Jamy 26 47 14 5 7 56-44 9 2 2 33-13 5 3 5 23-31            
4.  LKS Piwoda 26 46 14 4 8 54-43 8 3 2 30-22 6 1 6 24-21            
5.  Huragan Basznia Dolna 26 45 13 6 7 68-31 6 4 3 37-16 7 2 4 31-15            
6.  Juvenia Cieszanów 26 42 14 0 12 54-53 10 0 3 28-18 4 0 9 26-35            
7.  Czerwoni Cewków 26 40 12 4 10 52-48 10 1 2 38-18 2 3 8 14-30            
8.  Błękitni Futory 26 33 10 3 13 53-69 5 1 7 26-34 5 2 6 27-35            
9.  Ursus Dachnów 26 32 9 5 12 32-33 6 3 4 17-9 3 2 8 15-24 2 3 1 0 1 4-3
10.  Roztocze Ruda Różaniecka 26 32 9 5 12 54-58 8 2 3 30-19 1 3 9 24-39 2 3 1 0 1 3-4
11.  Victoria Stary Dzików 26 31 9 4 13 40-49 5 3 5 21-20 4 1 8 19-29            
12.  Zalew Stary Lubliniec 26 30 7 9 10 59-58 5 4 4 30-30 2 5 6 29-28            
13.  Unia Łukawiec 26 22 6 4 16 28-63 6 1 6 16-22 0 3 10 12-41            
14.  Gwiazda Wielkie Oczy 26 1 0 1 25 17-115 0 1 12 9-63 0 0 13 8-52

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Pogoń-Sokół Lubaczów      2-1  7-0  4-1  1-1  2-0  5-1  5-2  3-0  5-2  3-1  7-1  6-0  6-0 
 2  Zdrój Horyniec 2-1       1-1  3-1  2-1  4-0  2-0  1-1  3-0*  1-0  1-2  4-1  5-1  3-1 
 3  Start Lisie Jamy 0-1  1-1       1-0  1-4  4-0  4-0  4-2  3-0  5-4  3-0  1-1  3-0  3-0 
 4  LKS Piwoda 3-1  1-0  2-2       0-4  1-4  3-1  5-2  2-0  2-2  3-2  2-1  3-3  3-0 
 5  Huragan Basznia Dolna 0-1  1-2  2-2  0-1       4-1  1-1  7-1  1-1  3-3  4-2  5-0  3-1  6-0 
 6  Juvenia Cieszanów 2-1  1-0  2-1  2-0  2-1       0-1  0-1  4-1  2-1  3-0  1-8  3-0  6-3 
 7  Czerwoni Cewków 3-2  0-1  1-2  3-0  5-4  7-1       5-2  1-0  3-2  3-1  2-2  3-0  2-1 
 8  Błękitni Futory 0-2  0-6  2-5  2-4  1-7  1-2  1-1       1-3  3-2  2-1  1-0  3-0  9-1 
 9  Ursus Dachnów 0-1  0-0  3-0*  0-1  0-2  1-0  5-2  0-0       4-0  0-1  1-1  2-1  1-0 
 10  Roztocze Ruda Różaniecka 1-3  2-0  4-2  3-2  0-1  3-2  2-1  2-3  3-0       3-1  2-2  2-2  3-0 
 11  Victoria Stary Dzików 0-3  1-3  1-2  1-3  2-1  3-0  1-1  3-2  0-1  1-1       1-1  3-1  4-1 
 12  Zalew Stary Lubliniec 0-4  2-2  5-2  0-2  1-1  1-8  4-2  0-3  0-0  7-2  2-2       3-1  5-1 
 13  Unia Łukawiec 1-3  0-3*  1-2  1-1  0-2  2-1  2-0  1-3  3-2  1-0  2-5  1-0       1-0 
 14  Gwiazda Wielkie Oczy 0-5*  0-5  0-2  1-8  0-2  2-7  0-3  2-5  0-7  2-5  0-1  0-11  2-2      

 

 

Kolejka 1 - 13 sierpnia

 

 

Victoria Stary Dzików 0-1 Ursus Dachnów  
Start Lisie Jamy 1-1 Zdrój Horyniec  
Błękitni Futory 3-0 Unia Łukawiec  
Zalew Stary Lubliniec 1-8 Juvenia Cieszanów  
Huragan Basznia Dolna 3-3 Roztocze Ruda Różaniecka  
LKS Piwoda 3-0 Gwiazda Wielkie Oczy  
Czerwoni Cewków 3-2 Pogoń-Sokół Lubaczów  

 

 

Kolejka 2 - 20 sierpnia

 

 

Ursus Dachnów 0-1 Pogoń-Sokół Lubaczów  
Gwiazda Wielkie Oczy 0-3 Czerwoni Cewków  
Roztocze Ruda Różaniecka 3-2 LKS Piwoda  
Juvenia Cieszanów 2-1 Huragan Basznia Dolna  
Unia Łukawiec 1-0 Zalew Stary Lubliniec  
Zdrój Horyniec 1-1 Błękitni Futory  
Victoria Stary Dzików 1-2 Start Lisie Jamy  

 

 

Kolejka 3 - 27 sierpnia

 

 

Start Lisie Jamy 3-0 Ursus Dachnów  
Błękitni Futory 2-1 Victoria Stary Dzików  
Zalew Stary Lubliniec 2-2 Zdrój Horyniec  
Huragan Basznia Dolna 3-1 Unia Łukawiec  
LKS Piwoda 1-4 Juvenia Cieszanów  
Czerwoni Cewków 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka  
Pogoń-Sokół Lubaczów 6-0 Gwiazda Wielkie Oczy  

 

 

Kolejka 4 - 3 września

 

 

Ursus Dachnów 1-0 Gwiazda Wielkie Oczy  
Roztocze Ruda Różaniecka 1-3 Pogoń-Sokół Lubaczów  
Juvenia Cieszanów 0-1 Czerwoni Cewków  
Unia Łukawiec 1-1 LKS Piwoda  
Zdrój Horyniec 2-1 Huragan Basznia Dolna  
Victoria Stary Dzików 1-1 Zalew Stary Lubliniec  
Start Lisie Jamy 4-2 Błękitni Futory  

 

 

Kolejka 5 - 10 września

 

 

Błękitni Futory 1-3 Ursus Dachnów  
Zalew Stary Lubliniec 5-2 Start Lisie Jamy  
Huragan Basznia Dolna 4-2 Victoria Stary Dzików  
LKS Piwoda 1-0 Zdrój Horyniec  
Czerwoni Cewków 3-0 Unia Łukawiec  
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Juvenia Cieszanów  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-5 Roztocze Ruda Różaniecka  

 

 

Kolejka 6 - 17 września

 

 

Ursus Dachnów 4-0 Roztocze Ruda Różaniecka  
Juvenia Cieszanów 6-3 Gwiazda Wielkie Oczy  
Unia Łukawiec 1-3 Pogoń-Sokół Lubaczów  
Zdrój Horyniec 2-0 Czerwoni Cewków  
Victoria Stary Dzików 1-3 LKS Piwoda  
Start Lisie Jamy 1-4 Huragan Basznia Dolna  
Błękitni Futory 1-0 Zalew Stary Lubliniec  

 

 

Kolejka 7 - 24 września

 

 

Zalew Stary Lubliniec 0-0 Ursus Dachnów  
Huragan Basznia Dolna 7-1 Błękitni Futory  
LKS Piwoda 2-2 Start Lisie Jamy  
Czerwoni Cewków 3-1 Victoria Stary Dzików  
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-1 Zdrój Horyniec  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 Unia Łukawiec  
Roztocze Ruda Różaniecka 3-2 Juvenia Cieszanów  

 

 

Kolejka 8 - 1 października

 

 

Ursus Dachnów 1-0 Juvenia Cieszanów  
Unia Łukawiec 1-0 Roztocze Ruda Różaniecka  
Zdrój Horyniec 3-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
Victoria Stary Dzików 0-3 Pogoń-Sokół Lubaczów  
Start Lisie Jamy 4-0 Czerwoni Cewków  
przełożony
Błękitni Futory 2-4 LKS Piwoda  
Zalew Stary Lubliniec 1-1 Huragan Basznia Dolna  

 

 

Kolejka 9 - 8 października

 

 

Huragan Basznia Dolna 1-1 Ursus Dachnów  
LKS Piwoda 2-1 Zalew Stary Lubliniec  
Czerwoni Cewków 5-2 Błękitni Futory  
Pogoń-Sokół Lubaczów 7-0 Start Lisie Jamy  
Gwiazda Wielkie Oczy 0-1 Victoria Stary Dzików  
Roztocze Ruda Różaniecka 2-0 Zdrój Horyniec  
Juvenia Cieszanów 3-0 Unia Łukawiec  

 

 

Kolejka 10 - 15 października

 

 

Ursus Dachnów 2-1 Unia Łukawiec  
Zdrój Horyniec 4-0 Juvenia Cieszanów  
Victoria Stary Dzików 1-1 Roztocze Ruda Różaniecka  
Start Lisie Jamy 3-0 Gwiazda Wielkie Oczy  
Błękitni Futory 0-2 Pogoń-Sokół Lubaczów  
Zalew Stary Lubliniec 4-2 Czerwoni Cewków  
Huragan Basznia Dolna 0-1 LKS Piwoda  

 

 

Kolejka 11 - 22 października

 

 

LKS Piwoda 2-0 Ursus Dachnów  
Czerwoni Cewków 5-4 Huragan Basznia Dolna  
Pogoń-Sokół Lubaczów 7-1 Zalew Stary Lubliniec  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-5 Błękitni Futory  
Roztocze Ruda Różaniecka 4-2 Start Lisie Jamy  
Juvenia Cieszanów 3-0 Victoria Stary Dzików  
Unia Łukawiec 0-3 Zdrój Horyniec  
(wo)
na boisku 0-0

 

 

Kolejka 12 - 29 października

 

 

Ursus Dachnów 0-0 Zdrój Horyniec  
Victoria Stary Dzików 3-1 Unia Łukawiec  
Start Lisie Jamy 4-0 Juvenia Cieszanów  
Błękitni Futory 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka  
Zalew Stary Lubliniec 5-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
Huragan Basznia Dolna 0-1 Pogoń-Sokół Lubaczów  
LKS Piwoda 3-1 Czerwoni Cewków  

 

 

Kolejka 13 - 11 listopada

 

 

Czerwoni Cewków 1-0 Ursus Dachnów  
Pogoń-Sokół Lubaczów 4-1 LKS Piwoda  
Gwiazda Wielkie Oczy 0-2 Huragan Basznia Dolna  
Roztocze Ruda Różaniecka 2-2 Zalew Stary Lubliniec  
Juvenia Cieszanów 0-1 Błękitni Futory  
Unia Łukawiec 1-2 Start Lisie Jamy  
Ostatecznie utrzymano wynik z boiska
Zdrój Horyniec 1-2 Victoria Stary Dzików  

 

 

Kolejka 14 - 25 marca

 

 

Ursus Dachnów 0-1 Victoria Stary Dzików  
Zdrój Horyniec 1-1 Start Lisie Jamy  
Unia Łukawiec 1-3 Błękitni Futory  
Juvenia Cieszanów 1-8 Zalew Stary Lubliniec  
Roztocze Ruda Różaniecka 0-1 Huragan Basznia Dolna  
Gwiazda Wielkie Oczy 1-8 LKS Piwoda  
Pogoń-Sokół Lubaczów 5-1 Czerwoni Cewków  

 

 

Kolejka 15 - 1 kwietnia

 

 

Pogoń-Sokół Lubaczów 3-0 Ursus Dachnów  
Czerwoni Cewków 2-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
LKS Piwoda 2-2 Roztocze Ruda Różaniecka  
Huragan Basznia Dolna 4-1 Juvenia Cieszanów  
Zalew Stary Lubliniec 3-1 Unia Łukawiec  
Błękitni Futory 0-6 Zdrój Horyniec  
Start Lisie Jamy 3-0 Victoria Stary Dzików  

 

 

Kolejka 16 - 15 kwietnia

 

 

Ursus Dachnów 3-0 Start Lisie Jamy  
(wo)
na boisku 1-3
Victoria Stary Dzików 3-2 Błękitni Futory  
Zdrój Horyniec 4-1 Zalew Stary Lubliniec  
Unia Łukawiec 0-2 Huragan Basznia Dolna  
Juvenia Cieszanów 2-0 LKS Piwoda  
Roztocze Ruda Różaniecka 2-1 Czerwoni Cewków  
Gwiazda Wielkie Oczy 0-5 Pogoń-Sokół Lubaczów  
(wo)
na boisku 0-5

 

 

Kolejka 17 - 22 kwietnia

 

 

Gwiazda Wielkie Oczy 0-7 Ursus Dachnów  
Pogoń-Sokół Lubaczów 5-2 Roztocze Ruda Różaniecka  
Czerwoni Cewków 7-1 Juvenia Cieszanów  
LKS Piwoda 3-3 Unia Łukawiec  
Huragan Basznia Dolna 1-2 Zdrój Horyniec  
Zalew Stary Lubliniec 2-2 Victoria Stary Dzików  
Błękitni Futory 2-5 Start Lisie Jamy  

 

 

Kolejka 18 - 29 kwietnia

 

 

Ursus Dachnów 0-0 Błękitni Futory  
Start Lisie Jamy 1-1 Zalew Stary Lubliniec  
Victoria Stary Dzików 2-1 Huragan Basznia Dolna  
Zdrój Horyniec 3-1 LKS Piwoda  
Unia Łukawiec 2-0 Czerwoni Cewków  
Juvenia Cieszanów 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów  
Roztocze Ruda Różaniecka 3-0 Gwiazda Wielkie Oczy  

 

 

Kolejka 19 - 6 maja

 

 

Roztocze Ruda Różaniecka 3-0 Ursus Dachnów  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-7 Juvenia Cieszanów  
Pogoń-Sokół Lubaczów 6-0 Unia Łukawiec  
Czerwoni Cewków 0-1 Zdrój Horyniec  
LKS Piwoda 3-2 Victoria Stary Dzików  
Huragan Basznia Dolna 2-2 Start Lisie Jamy  
Zalew Stary Lubliniec 0-3 Błękitni Futory  

 

 

Kolejka 20 - 13 maja

 

 

Ursus Dachnów 1-1 Zalew Stary Lubliniec  
Błękitni Futory 1-7 Huragan Basznia Dolna  
Start Lisie Jamy 1-0 LKS Piwoda  
Victoria Stary Dzików 1-1 Czerwoni Cewków  
Zdrój Horyniec 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów  
Unia Łukawiec 1-0 Gwiazda Wielkie Oczy  
Juvenia Cieszanów 2-1 Roztocze Ruda Różaniecka  

 

 

Kolejka 21 - 20 maja

 

 

Juvenia Cieszanów 4-1 Ursus Dachnów  
Roztocze Ruda Różaniecka 2-2 Unia Łukawiec  
Gwiazda Wielkie Oczy 0-5 Zdrój Horyniec  
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-1 Victoria Stary Dzików  
Czerwoni Cewków 1-2 Start Lisie Jamy  
LKS Piwoda 5-2 Błękitni Futory  
Huragan Basznia Dolna 5-0 Zalew Stary Lubliniec  

 

 

Kolejka 22 - 27 maja

 

 

Ursus Dachnów 0-2 Huragan Basznia Dolna  
Zalew Stary Lubliniec 0-2 LKS Piwoda  
Błękitni Futory 1-1 Czerwoni Cewków  
Start Lisie Jamy 0-1 Pogoń-Sokół Lubaczów  
Victoria Stary Dzików 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
Zdrój Horyniec 1-0 Roztocze Ruda Różaniecka  
Unia Łukawiec 2-1 Juvenia Cieszanów  

 

 

Kolejka 23 - 3 czerwca

 

 

Unia Łukawiec 3-2 Ursus Dachnów  
Juvenia Cieszanów 1-0 Zdrój Horyniec  
Roztocze Ruda Różaniecka 3-1 Victoria Stary Dzików  
Gwiazda Wielkie Oczy 0-2 Start Lisie Jamy  
Pogoń-Sokół Lubaczów 5-2 Błękitni Futory  
Czerwoni Cewków 2-2 Zalew Stary Lubliniec  
LKS Piwoda 0-4 Huragan Basznia Dolna  

 

 

Kolejka 24 - 10 czerwca

 

 

Ursus Dachnów 0-1 LKS Piwoda  
Huragan Basznia Dolna 1-1 Czerwoni Cewków  
Zalew Stary Lubliniec 0-4 Pogoń-Sokół Lubaczów  
Błękitni Futory 9-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
Start Lisie Jamy 5-4 Roztocze Ruda Różaniecka  
Victoria Stary Dzików 3-0 Juvenia Cieszanów  
Zdrój Horyniec 5-1 Unia Łukawiec  

 

 

Kolejka 25 - 17 czerwca

 

 

Zdrój Horyniec 3-0 Ursus Dachnów  
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Unia Łukawiec 2-5 Victoria Stary Dzików  
Juvenia Cieszanów 2-1 Start Lisie Jamy  
Roztocze Ruda Różaniecka 2-3 Błękitni Futory  
Gwiazda Wielkie Oczy 0-11 Zalew Stary Lubliniec  
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 Huragan Basznia Dolna  
Czerwoni Cewków 3-0 LKS Piwoda  

 

 

Kolejka 26 - 24 czerwca

 

 

Ursus Dachnów 5-2 Czerwoni Cewków  
LKS Piwoda 3-1 Pogoń-Sokół Lubaczów  
Huragan Basznia Dolna 6-0 Gwiazda Wielkie Oczy  
Zalew Stary Lubliniec 7-2 Roztocze Ruda Różaniecka  
Błękitni Futory 1-2 Juvenia Cieszanów  
Start Lisie Jamy 3-0 Unia Łukawiec  
Victoria Stary Dzików 1-3 Zdrój Horyniec

zarząd klubu

 

Zarząd Klubu : 

Mariusz Szynal - prezes 

Tadeusz Kołodziej - zastępca prezesa

Jan Szczygieł - skarbnik

 

 

Reklama

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Unia ŁukawiecZalew Stary Lubliniec
Unia Łukawiec 4:1 Zalew Stary Lubliniec
2014-10-19, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Dąb Cetula - Zalew Stary Lubliniec
Piast Antoniki - Błekitni Zalesie
Unia Łukawiec - Walter Opaka
Ryszkowa Wola - Zabiała - Stare Sioło
Rolnik Wólka Krowicka - Tanew Wola Wielka

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Tanew Wola Wielka 6:1 Piast Antoniki
Unia Łukawiec 4:1 Zalew Stary Lubliniec
Ryszkowa Wola 3:1 Walter Opaka
Dąb Cetula 2:4 Błekitni Zalesie
Rolnik Wólka Krowicka 3:1 Zabiała - Stare Sioło

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 46, wczoraj: 89
ogółem: 402 658

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Zalew - Rolnik ( 19.06.2011 )
Ładowanie...

Kalendarium

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator
status Gadu-Gadu
Administrator
status Gadu-Gadu