Zalew Stary Lubliniec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • ZALEW KLUBIE TY NASZ POKAZ WSZYSTKIM JAK W PILKE GRASZ !!!!
  • Aktualności:
  • 2015-04-12 Przegrana 3-1!
  • 2015-04-10 Zaczynamy!
  • 2015-03-12 Sparingi 2015!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tanew Wola Wielka - Piast Antoniki 6:1
  • Unia Łukawiec - Zalew Stary Lubliniec 4:1
  • Ryszkowa Wola - Walter Opaka 3:1
  • Dąb Cetula - Błekitni Zalesie 2:4
  • Rolnik Wólka Krowicka - Zabiała - Stare Sioło 3:1
  •        

Statystyki drużyny

Zegar

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. bajeczny666 9
2. zalewforever 4
3. KrompiK 0

sezon 2005/2006

 

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Oleszyce 26 63 19 6 1 99-34 12 1 0 55-12 7 5 1 44-22 2 4 1 1 0 4-2
2.  Zdrój Horyniec 26 63 20 3 3 91-24 8 3 2 33-10 12 0 1 58-14 2 1 0 1 1 2-4
3.  Juvenia Cieszanów 26 44 14 2 10 56-62 6 1 6 25-29 8 1 4 31-33            
4.  Zalew Stary Lubliniec 26 42 12 6 8 68-48 6 3 4 33-29 6 3 4 35-19            
5.  LKS Piwoda 26 38 12 2 12 55-49 7 2 4 29-16 5 0 8 26-33            
6.  Huragan Basznia Dolna 26 36 11 3 12 57-48 6 3 4 39-25 5 0 8 18-23 2 6 2 0 0 5-1
7.  Victoria Stary Dzików 26 36 11 3 12 48-56 6 2 5 29-22 5 1 7 19-34 2 0 0 0 2 1-5
8.  Roztocze Ruda Różaniecka 26 33 9 6 11 59-57 6 2 5 35-28 3 4 6 24-29            
9.  Gwiazda Wielkie Oczy 26 31 8 7 11 50-61 7 2 4 31-25 1 5 7 19-36 2 4 1 1 0 3-0
10.  Unia Łukawiec 26 31 9 4 13 31-59 4 2 7 14-25 5 2 6 17-34 2 1 0 1 1 0-3
11.  Ursus Dachnów 26 28 8 4 14 35-54 5 2 6 19-24 3 2 8 16-30            
12.  Start Lisie Jamy 26 27 7 6 13 48-83 5 3 5 34-42 2 3 8 14-41            
13.  Walter Opaka 26 24 5 9 12 29-59 3 5 5 17-26 2 4 7 12-33            
14.  Rolnik Wólka Krowicka 26 18 5 3 18 40-72 4 1 8 24-36 1 2 10 16-36            

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Czarni Oleszyce      3-1  3-2  1-0  3-2  3-1  6-1  5-2  2-1  7-0  2-2  11-0  7-0*  2-0 
 2  Zdrój Horyniec 1-1       5-0  1-1  2-1  0-1  11-0  2-1  0-0  0-3*  1-0  2-0  5-1  3-1 
 3  Juvenia Cieszanów 1-2  3-11       0-2  1-2  1-0  3-0*  2-3  4-1  1-0  0-3*  3-1  1-1  5-3 
 4  Zalew Stary Lubliniec 1-4  1-6  6-0       2-1  4-2  0-2  4-4  2-4  4-2  1-1  4-0  2-2  2-1 
 5  LKS Piwoda 2-4  0-2  2-2  1-3       3-0  1-0  1-0  2-2  8-0  2-1  2-0  0-1  5-1 
 6  Huragan Basznia Dolna 2-6  0-5  5-0  4-1  1-2       3-0  2-5  2-0  3-3  11-1  1-1  1-1  4-0 
 7  Victoria Stary Dzików 2-3  1-3  2-3  1-1  2-0  1-2       3-2  4-1  2-3  2-0  4-2  3-0*  2-2 
 8  Roztocze Ruda Różaniecka 3-3  1-3  4-5  2-2  6-3  3-1  1-3       4-2  1-3  2-1  4-1  4-0  0-1 
 9  Gwiazda Wielkie Oczy 4-3  1-3  2-3  2-1  1-5  0-3  1-1  1-1       3-0  4-2  7-1  1-0  4-2 
 10  Unia Łukawiec 0-6  1-2  0-2  3-2  3-1  1-5  0-3  3-0  0-0       1-2  0-0  1-2  1-0 
 11  Ursus Dachnów 0-6  0-2  0-2  0-5  4-1  3-0  2-0  2-0  2-2  0-1       1-3  3-0  2-2 
 12  Start Lisie Jamy 2-2  1-10  0-4  3-8  3-4  2-1  3-2  1-1  7-1  4-0  0-3       3-3  5-3 
 13  Walter Opaka 2-2  1-5  1-2  0-5  0-2  1-0  3-4  2-2  3-3  0-0  2-0  1-1       1-0 
 14  Rolnik Wólka Krowicka 2-2  1-5  3-6  1-4  5-2  1-2  0-3  1-3  4-2  1-2  2-0  1-4  2-1      

 

 

Kolejka 1 - 14 sierpnia

 

 

Victoria Stary Dzików 2-2 Rolnik Wólka Krowicka  
Walter Opaka 1-2 Juvenia Cieszanów  
Start Lisie Jamy 1-10 Zdrój Horyniec  
Unia Łukawiec 1-5 Huragan Basznia Dolna  
Zalew Stary Lubliniec 1-1 Ursus Dachnów  
Gwiazda Wielkie Oczy 4-3 Czarni Oleszyce  
Roztocze Ruda Różaniecka 6-3 LKS Piwoda  

 

 

Kolejka 2 - 21 sierpnia

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 5-2 LKS Piwoda  
Czarni Oleszyce 5-2 Roztocze Ruda Różaniecka  
Ursus Dachnów 2-2 Gwiazda Wielkie Oczy  
Huragan Basznia Dolna 4-1 Zalew Stary Lubliniec  
Zdrój Horyniec 0-3 Unia Łukawiec  
(wo)
na boisku 2-1, gra nieuprawnionego zawodnika
Juvenia Cieszanów 3-1 Start Lisie Jamy  
Victoria Stary Dzików 3-0 Walter Opaka  
(wo)
na boisku 1-1, gra nieuprawnionego zawodnika

 

 

Kolejka 3 - 28 sierpnia

 

 

Walter Opaka 1-0 Rolnik Wólka Krowicka  
Start Lisie Jamy 3-2 Victoria Stary Dzików  
Unia Łukawiec 0-2 Juvenia Cieszanów  
Zalew Stary Lubliniec 1-6 Zdrój Horyniec  
Gwiazda Wielkie Oczy 0-3 Huragan Basznia Dolna  
Roztocze Ruda Różaniecka 2-1 Ursus Dachnów  
LKS Piwoda 2-4 Czarni Oleszyce  

 

 

Kolejka 4 - 4 września

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 2-2 Czarni Oleszyce  
Ursus Dachnów 4-1 LKS Piwoda  
Huragan Basznia Dolna 2-5 Roztocze Ruda Różaniecka  
Zdrój Horyniec 0-0 Gwiazda Wielkie Oczy  
Juvenia Cieszanów 0-2 Zalew Stary Lubliniec  
Victoria Stary Dzików 2-3 Unia Łukawiec  
Walter Opaka 1-1 Start Lisie Jamy  

 

 

Kolejka 5 - 11 września

 

 

Start Lisie Jamy 5-3 Rolnik Wólka Krowicka  
Unia Łukawiec 1-2 Walter Opaka  
Zalew Stary Lubliniec 0-2 Victoria Stary Dzików  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-3 Juvenia Cieszanów  
Roztocze Ruda Różaniecka 1-3 Zdrój Horyniec  
LKS Piwoda 3-0 Huragan Basznia Dolna  
Czarni Oleszyce 2-2 Ursus Dachnów  

 

 

Kolejka 6 - 18 września

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 2-0 Ursus Dachnów  
Huragan Basznia Dolna 2-6 Czarni Oleszyce  
Zdrój Horyniec 2-1 LKS Piwoda  
Juvenia Cieszanów 2-3 Roztocze Ruda Różaniecka  
Victoria Stary Dzików 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
Walter Opaka 0-5 Zalew Stary Lubliniec  
Start Lisie Jamy 4-0 Unia Łukawiec  

 

 

Kolejka 7 - 25 września

 

 

Unia Łukawiec 1-0 Rolnik Wólka Krowicka  
Zalew Stary Lubliniec 4-0 Start Lisie Jamy  
Gwiazda Wielkie Oczy 1-0 Walter Opaka  
Roztocze Ruda Różaniecka 1-3 Victoria Stary Dzików  
LKS Piwoda 2-2 Juvenia Cieszanów  
Czarni Oleszyce 3-1 Zdrój Horyniec  
Ursus Dachnów 3-0 Huragan Basznia Dolna  

 

 

Kolejka 8 - 2 października

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 1-2 Huragan Basznia Dolna  
Zdrój Horyniec 1-0 Ursus Dachnów  
Juvenia Cieszanów 1-2 Czarni Oleszyce  
Victoria Stary Dzików 2-0 LKS Piwoda  
Walter Opaka 2-2 Roztocze Ruda Różaniecka  
Start Lisie Jamy 7-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
Unia Łukawiec 3-2 Zalew Stary Lubliniec  

 

 

Kolejka 9 - 9 października

 

 

Zalew Stary Lubliniec 2-1 Rolnik Wólka Krowicka  
Gwiazda Wielkie Oczy 3-0 Unia Łukawiec  
Roztocze Ruda Różaniecka 4-1 Start Lisie Jamy  
LKS Piwoda 0-1 Walter Opaka  
Czarni Oleszyce 6-1 Victoria Stary Dzików  
Ursus Dachnów 0-2 Juvenia Cieszanów  
Huragan Basznia Dolna 0-5 Zdrój Horyniec  

 

 

Kolejka 10 - 16 października

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 1-5 Zdrój Horyniec  
Juvenia Cieszanów 1-0 Huragan Basznia Dolna  
Victoria Stary Dzików 2-0 Ursus Dachnów  
Walter Opaka 2-2 Czarni Oleszyce  
Start Lisie Jamy 3-4 LKS Piwoda  
Unia Łukawiec 3-0 Roztocze Ruda Różaniecka  
Zalew Stary Lubliniec 2-4 Gwiazda Wielkie Oczy  

 

 

Kolejka 11 - 23 października

 

 

Gwiazda Wielkie Oczy 4-2 Rolnik Wólka Krowicka  
Roztocze Ruda Różaniecka 2-2 Zalew Stary Lubliniec  
LKS Piwoda 8-0 Unia Łukawiec  
Czarni Oleszyce 11-0 Start Lisie Jamy  
Ursus Dachnów 3-0 Walter Opaka  
Huragan Basznia Dolna 3-0 Victoria Stary Dzików  
Zdrój Horyniec 5-0 Juvenia Cieszanów  

 

 

Kolejka 12 - 30 października

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 3-6 Juvenia Cieszanów  
Victoria Stary Dzików 1-3 Zdrój Horyniec  
Walter Opaka 1-0 Huragan Basznia Dolna  
Start Lisie Jamy 0-3 Ursus Dachnów  
Unia Łukawiec 0-6 Czarni Oleszyce  
Zalew Stary Lubliniec 2-1 LKS Piwoda  
Gwiazda Wielkie Oczy 1-1 Roztocze Ruda Różaniecka  

 

 

Kolejka 13 - 6 listopada

 

 

Roztocze Ruda Różaniecka 0-1 Rolnik Wólka Krowicka  
LKS Piwoda 2-2 Gwiazda Wielkie Oczy  
Czarni Oleszyce 1-0 Zalew Stary Lubliniec  
Ursus Dachnów 0-1 Unia Łukawiec  
Huragan Basznia Dolna 1-1 Start Lisie Jamy  
Zdrój Horyniec 5-1 Walter Opaka  
Juvenia Cieszanów 3-0 Victoria Stary Dzików  
(wo)

 

 

Kolejka 14 - 3 maja

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 0-3 Victoria Stary Dzików  
Juvenia Cieszanów 1-1 Walter Opaka  
Zdrój Horyniec 2-0 Start Lisie Jamy  
Huragan Basznia Dolna 3-3 Unia Łukawiec  
Ursus Dachnów 0-5 Zalew Stary Lubliniec  
Czarni Oleszyce 2-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
LKS Piwoda 1-0 Roztocze Ruda Różaniecka  

 

 

Kolejka 15 - 2 kwietnia

 

 

LKS Piwoda 5-1 Rolnik Wólka Krowicka  
Roztocze Ruda Różaniecka 3-3 Czarni Oleszyce  
Gwiazda Wielkie Oczy 4-2 Ursus Dachnów  
Zalew Stary Lubliniec 4-2 Huragan Basznia Dolna  
Unia Łukawiec 1-2 Zdrój Horyniec  
Start Lisie Jamy 0-4 Juvenia Cieszanów  
Walter Opaka 3-4 Victoria Stary Dzików  

 

 

Kolejka 16 - 9 kwietnia

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 2-1 Walter Opaka  
Victoria Stary Dzików 4-2 Start Lisie Jamy  
Juvenia Cieszanów 1-0 Unia Łukawiec  
Zdrój Horyniec 1-1 Zalew Stary Lubliniec  
Huragan Basznia Dolna 2-0 Gwiazda Wielkie Oczy  
Ursus Dachnów 2-0 Roztocze Ruda Różaniecka  
Czarni Oleszyce 3-2 LKS Piwoda  

 

 

Kolejka 17 - 23 kwietnia

 

 

Czarni Oleszyce 2-0 Rolnik Wólka Krowicka  
LKS Piwoda 2-1 Ursus Dachnów  
Roztocze Ruda Różaniecka 3-1 Huragan Basznia Dolna  
Gwiazda Wielkie Oczy 1-3 Zdrój Horyniec  
Zalew Stary Lubliniec 6-0 Juvenia Cieszanów  
Unia Łukawiec 0-3 Victoria Stary Dzików  
Start Lisie Jamy 3-3 Walter Opaka  

 

 

Kolejka 18 - 30 kwietnia

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 1-4 Start Lisie Jamy  
Walter Opaka 0-0 Unia Łukawiec  
Victoria Stary Dzików 1-1 Zalew Stary Lubliniec  
Juvenia Cieszanów 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy  
Zdrój Horyniec 2-1 Roztocze Ruda Różaniecka  
Huragan Basznia Dolna 1-2 LKS Piwoda  
Ursus Dachnów 0-6 Czarni Oleszyce  

 

 

Kolejka 19 - 7 maja

 

 

Ursus Dachnów 2-2 Rolnik Wólka Krowicka  
Czarni Oleszyce 3-1 Huragan Basznia Dolna  
LKS Piwoda 0-2 Zdrój Horyniec  
Roztocze Ruda Różaniecka 4-5 Juvenia Cieszanów  
Gwiazda Wielkie Oczy 1-1 Victoria Stary Dzików  
Zalew Stary Lubliniec 2-2 Walter Opaka  
Unia Łukawiec 0-0 Start Lisie Jamy  

 

 

Kolejka 20 - 14 maja

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 1-2 Unia Łukawiec  
Start Lisie Jamy 3-8 Zalew Stary Lubliniec  
Walter Opaka 3-3 Gwiazda Wielkie Oczy  
Victoria Stary Dzików 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka  
Juvenia Cieszanów 1-2 LKS Piwoda  
Zdrój Horyniec 1-1 Czarni Oleszyce  
Huragan Basznia Dolna 11-1 Ursus Dachnów  

 

 

Kolejka 21 - 21 maja

 

 

Huragan Basznia Dolna 4-0 Rolnik Wólka Krowicka  
Ursus Dachnów 0-2 Zdrój Horyniec  
Czarni Oleszyce 3-2 Juvenia Cieszanów  
LKS Piwoda 1-0 Victoria Stary Dzików  
Roztocze Ruda Różaniecka 4-0 Walter Opaka  
Gwiazda Wielkie Oczy 7-1 Start Lisie Jamy  
Zalew Stary Lubliniec 4-2 Unia Łukawiec  

 

 

Kolejka 22 - 28 maja

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 1-4 Zalew Stary Lubliniec  
Unia Łukawiec 0-0 Gwiazda Wielkie Oczy  
Start Lisie Jamy 1-1 Roztocze Ruda Różaniecka  
Walter Opaka 0-2 LKS Piwoda  
Victoria Stary Dzików 2-3 Czarni Oleszyce  
Juvenia Cieszanów 0-3 Ursus Dachnów  
(wo)
na boisku 4-3
Zdrój Horyniec 0-1 Huragan Basznia Dolna  

 

 

Kolejka 23 - 4 czerwca

 

 

Zdrój Horyniec 3-1 Rolnik Wólka Krowicka  
Huragan Basznia Dolna 5-0 Juvenia Cieszanów  
Ursus Dachnów 2-0 Victoria Stary Dzików  
Czarni Oleszyce 7-0 Walter Opaka  
(wo)
LKS Piwoda 2-0 Start Lisie Jamy  
Roztocze Ruda Różaniecka 1-3 Unia Łukawiec  
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Zalew Stary Lubliniec  

 

 

Kolejka 24 - 11 czerwca

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 4-2 Gwiazda Wielkie Oczy  
Zalew Stary Lubliniec 4-4 Roztocze Ruda Różaniecka  
Unia Łukawiec 3-1 LKS Piwoda  
Start Lisie Jamy 2-2 Czarni Oleszyce  
Walter Opaka 2-0 Ursus Dachnów  
Victoria Stary Dzików 1-2 Huragan Basznia Dolna  
Juvenia Cieszanów 3-11 Zdrój Horyniec  

 

 

Kolejka 25 - 18 czerwca

 

 

Juvenia Cieszanów 5-3 Rolnik Wólka Krowicka  
Zdrój Horyniec 11-0 Victoria Stary Dzików  
Huragan Basznia Dolna 1-1 Walter Opaka  
Ursus Dachnów 1-3 Start Lisie Jamy  
Czarni Oleszyce 7-0 Unia Łukawiec  
LKS Piwoda 1-3 Zalew Stary Lubliniec  
Roztocze Ruda Różaniecka 4-2 Gwiazda Wielkie Oczy  

 

 

Kolejka 26 - 25 czerwca

 

 

Rolnik Wólka Krowicka 1-3 Roztocze Ruda Różaniecka  
Gwiazda Wielkie Oczy 1-5 LKS Piwoda  
Zalew Stary Lubliniec 1-4 Czarni Oleszyce  
Unia Łukawiec 1-2 Ursus Dachnów  
Start Lisie Jamy 2-1 Huragan Basznia Dolna  
Walter Opaka 1-5 Zdrój Horyniec  
Victoria Stary Dzików 2-3 Juvenia Cieszanów

zarząd klubu

 

Zarząd Klubu : 

Mariusz Szynal - prezes 

Tadeusz Kołodziej - zastępca prezesa

Jan Szczygieł - skarbnik

 

 

Reklama

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Unia ŁukawiecZalew Stary Lubliniec
Unia Łukawiec 4:1 Zalew Stary Lubliniec
2014-10-19, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Dąb Cetula - Zalew Stary Lubliniec
Piast Antoniki - Błekitni Zalesie
Unia Łukawiec - Walter Opaka
Ryszkowa Wola - Zabiała - Stare Sioło
Rolnik Wólka Krowicka - Tanew Wola Wielka

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Tanew Wola Wielka 6:1 Piast Antoniki
Unia Łukawiec 4:1 Zalew Stary Lubliniec
Ryszkowa Wola 3:1 Walter Opaka
Dąb Cetula 2:4 Błekitni Zalesie
Rolnik Wólka Krowicka 3:1 Zabiała - Stare Sioło

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 53, wczoraj: 38
ogółem: 406 250

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Zalew - Rolnik ( 19.06.2011 )
Ładowanie...

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator
status Gadu-Gadu
Administrator
status Gadu-Gadu