Zalew Stary Lubliniec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • ZALEW KLUBIE TY NASZ POKAZ WSZYSTKIM JAK W PILKE GRASZ !!!!
  • Aktualności:
  • 2015-04-12 Przegrana 3-1!
  • 2015-04-10 Zaczynamy!
  • 2015-03-12 Sparingi 2015!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tanew Wola Wielka - Piast Antoniki 6:1
  • Unia Łukawiec - Zalew Stary Lubliniec 4:1
  • Ryszkowa Wola - Walter Opaka 3:1
  • Dąb Cetula - Błekitni Zalesie 2:4
  • Rolnik Wólka Krowicka - Zabiała - Stare Sioło 3:1
  •        

Statystyki drużyny

Zegar

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. bajeczny666 9
2. zalewforever 4
3. KrompiK 0

sezon 2004/2005

 

  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Lisie Jamy 18 41 13 2 3 62-30 7 2 0 34-11 6 0 3 28-19            
2.  Zalew Stary Lubliniec 18 36 12 0 6 53-29 6 0 3 26-15 6 0 3 27-14            
3.  Czerwoni Cewków 17 35 11 2 4 56-31 8 0 1 37-10 3 2 3 19-21 2 3 1 0 1 6-6
4.  Zryw Młodów 18 35 11 2 5 49-28 8 1 0 35-12 3 1 5 14-16 2 3 1 0 1 6-6
5.  Graniczni Krowica 18 26 8 2 8 40-45 5 0 4 23-25 3 2 4 17-20            
6.  Orkan Załuże 18 23 6 5 7 41-38 5 3 1 28-10 1 2 6 13-28            
7.  LKS Zabiała-Stare Sioło 17 19 6 1 10 32-42 4 1 3 20-12 2 0 7 12-30            
8.  LKS Młodycz 17 18 6 0 11 36-44 6 0 3 28-15 0 0 8 8-29            
9.  Leśnik Płazów 17 13 3 4 10 29-59 3 2 4 18-23 0 2 6 11-36            
10.  Błękitni Zalesie 16 6 2 0 14 22-74 2 0 5 11-27 0 0 9 11-47            
LKS Ryszkowa Wola wycofał się z rozgrywek przed sezonem.

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 
 1  Start Lisie Jamy      3-1  3-3  2-0  5-2  2-2  2-0  3-2  8-1  6-0 
 2  Zalew Stary Lubliniec 1-2       5-2  2-1  0-3  3-2  1-2  3-0  6-1  5-2 
 3  Czerwoni Cewków 0-3*  1-0       5-0  6-0  5-1  2-1  5-3  8-1  5-1 
 4  Zryw Młodów 5-3  3-1  6-1       2-2  2-0  1-0  7-1  3-0  6-4 
 5  Graniczni Krowica 1-5  2-5  0-4  1-3       5-2  4-2  3-0*  4-3  3-1 
 6  Orkan Załuże 2-0  1-3  0-0  2-1  2-2       9-1  2-1  1-1  9-1 
 7  LKS Zabiała-Stare Sioło 1-2  1-2    0-3  2-1  4-1       3-0  3-3  6-0 
 8  LKS Młodycz 5-3  2-4  3-0*  2-0  0-3  2-3  9-1       3-1  2-0 
 9  Leśnik Płazów 2-5  0-3  2-3  2-2  3-2  1-1  0-4  3-1       5-2 
 10  Błękitni Zalesie 2-5  1-8  2-6  0-4  0-2  4-1  2-1          

 

 

Kolejka 1 - 22 sierpnia

 

 

Pauza: Zalew Stary Lubliniec, Czerwoni Cewków.
 
Graniczni Krowica 4-2 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Leśnik Płazów 3-1 LKS Młodycz  
Błękitni Zalesie 2-5 Start Lisie Jamy  
Orkan Załuże 2-1 Zryw Młodów  

 

 

Kolejka 2 - 29 sierpnia

 

 

Pauza: Start Lisie Jamy, Zryw Młodów.
 
Czerwoni Cewków 5-1 Orkan Załuże  
LKS Młodycz 2-0 Błękitni Zalesie  
LKS Zabiała-Stare Sioło 3-3 Leśnik Płazów  
Zalew Stary Lubliniec 0-3 Graniczni Krowica  

 

 

Kolejka 3 - 5 września

 

 

Pauza: LKS Młodycz, Graniczni Krowica.
 
Leśnik Płazów 0-3 Zalew Stary Lubliniec  
Błękitni Zalesie 2-1 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Orkan Załuże 2-0 Start Lisie Jamy  
Zryw Młodów 6-1 Czerwoni Cewków  

 

 

Kolejka 4 - 12 września

 

 

Pauza: Czerwoni Cewków, LKS Zabiała-Stare Sioło.
 
Start Lisie Jamy 2-0 Zryw Młodów  
LKS Młodycz 2-3 Orkan Załuże  
Zalew Stary Lubliniec 5-2 Błękitni Zalesie  
Graniczni Krowica 4-3 Leśnik Płazów  

 

 

Kolejka 5 - 19 września

 

 

Pauza: Zalew Stary Lubliniec, Leśnik Płazów.
 
Błękitni Zalesie 0-2 Graniczni Krowica  
Orkan Załuże 9-1 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Zryw Młodów 7-1 LKS Młodycz  
Czerwoni Cewków 0-3 Start Lisie Jamy  
(wo)
na boisku 1-3

 

 

Kolejka 6 - 26 września

 

 

Pauza: Graniczni Krowica, Start Lisie Jamy.
 
LKS Młodycz 3-0 Czerwoni Cewków  
(wo)
na boisku 2-4
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-3 Zryw Młodów  
Zalew Stary Lubliniec 3-2 Orkan Załuże  
Leśnik Płazów 5-2 Błękitni Zalesie  

 

 

Kolejka 7 - 3 października

 

 

Pauza: Błękitni Zalesie, Leśnik Płazów.
 
Orkan Załuże 2-2 Graniczni Krowica  
Zryw Młodów 3-1 Zalew Stary Lubliniec  
Czerwoni Cewków 2-1 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Start Lisie Jamy 3-2 LKS Młodycz  

 

 

Kolejka 8 - 10 października

 

 

Pauza: LKS Młodycz, Błękitni Zalesie.
 
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-2 Start Lisie Jamy  
Zalew Stary Lubliniec 5-2 Czerwoni Cewków  
Graniczni Krowica 1-3 Zryw Młodów  
Leśnik Płazów 1-1 Orkan Załuże  

 

 

Kolejka 9 - 17 października

 

 

Orkan Załuże 9-1 Błękitni Zalesie  
Zryw Młodów 3-0 Leśnik Płazów  
Czerwoni Cewków 6-0 Graniczni Krowica  
Start Lisie Jamy 3-1 Zalew Stary Lubliniec  
LKS Młodycz 9-1 LKS Zabiała-Stare Sioło  

 

 

Kolejka 10 - 24 października

 

 

Pauza: LKS Zabiała-Stare Sioło, Orkan Załuże.
 
Zalew Stary Lubliniec 3-0 LKS Młodycz  
Graniczni Krowica 1-5 Start Lisie Jamy  
Leśnik Płazów 2-3 Czerwoni Cewków  
Błękitni Zalesie 0-4 Zryw Młodów  

 

 

Kolejka 11 - 31 października

 

 

Pauza: Zryw Młodów, Orkan Załuże.
 
Czerwoni Cewków 5-1 Błękitni Zalesie  
Start Lisie Jamy 8-1 Leśnik Płazów  
LKS Młodycz 0-3 Graniczni Krowica  
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-2 Zalew Stary Lubliniec  

 

 

Kolejka 12 - 10 kwietnia

 

 

Pauza: Zalew Stary Lubliniec, Czerwoni Cewków.
 
LKS Zabiała-Stare Sioło 2-1 Graniczni Krowica  
LKS Młodycz 3-1 Leśnik Płazów  
Start Lisie Jamy 6-0 Błękitni Zalesie  
Zryw Młodów 2-0 Orkan Załuże  

 

 

Kolejka 13 - 17 kwietnia

 

 

Pauza: Zryw Młodów, Start Lisie Jamy.
 
Orkan Załuże 0-0 Czerwoni Cewków  
Błękitni Zalesie - LKS Młodycz  
Zalesie wycofało się z rozgrywek
Leśnik Płazów 0-4 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Graniczni Krowica 2-5 Zalew Stary Lubliniec  

 

 

Kolejka 14 - 24 kwietnia

 

 

Pauza: LKS Młodycz, Graniczni Krowica.
 
Zalew Stary Lubliniec 6-1 Leśnik Płazów  
LKS Zabiała-Stare Sioło 6-0 Błękitni Zalesie  
Start Lisie Jamy 2-2 Orkan Załuże  
Czerwoni Cewków 5-0 Zryw Młodów  

 

 

Kolejka 15 - 1 maja

 

 

Pauza: Czerwoni Cewków, LKS Zabiała-Stare Sioło.
 
Zryw Młodów 5-3 Start Lisie Jamy  
Orkan Załuże 2-1 LKS Młodycz  
Błękitni Zalesie 1-8 Zalew Stary Lubliniec  
Leśnik Płazów 3-2 Graniczni Krowica  

 

 

Kolejka 16 - 8 maja

 

 

Pauza: Leśnik Płazów, Zalew Stary Lubliniec.
 
Graniczni Krowica 3-1 Błękitni Zalesie  
LKS Zabiała-Stare Sioło 4-1 Orkan Załuże  
LKS Młodycz 2-0 Zryw Młodów  
Start Lisie Jamy 3-3 Czerwoni Cewków  

 

 

Kolejka 17 - 15 maja

 

 

Pauza: Start Lisie Jamy, Graniczni Krowica.
 
Czerwoni Cewków 5-3 LKS Młodycz  
Zryw Młodów 1-0 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Orkan Załuże 1-3 Zalew Stary Lubliniec  
Błękitni Zalesie - Leśnik Płazów 22 maja

 

 

Kolejka 18 - 22 maja

 

 

Pauza: Błękitni Zalesie, Leśnik Płazów.
 
Graniczni Krowica 5-2 Orkan Załuże  
Zalew Stary Lubliniec 2-1 Zryw Młodów  
LKS Zabiała-Stare Sioło - Czerwoni Cewków  
nie odbył się
LKS Młodycz 5-3 Start Lisie Jamy  

 

 

Kolejka 19 - 29 maja

 

 

Pauza: Błękitni Zalesie, LKS Młodycz.
 
Start Lisie Jamy 2-0 LKS Zabiała-Stare Sioło  
Czerwoni Cewków 1-0 Zalew Stary Lubliniec  
Zryw Młodów 2-2 Graniczni Krowica  
Orkan Załuże 1-1 Leśnik Płazów  

 

 

Kolejka 20 - 5 czerwca

 

 

Błękitni Zalesie 4-1 Orkan Załuże  
Leśnik Płazów 2-2 Zryw Młodów  
Graniczni Krowica 0-4 Czerwoni Cewków  
Zalew Stary Lubliniec 1-2 Start Lisie Jamy  
LKS Zabiała-Stare Sioło 3-0 LKS Młodycz  

 

 

Kolejka 21 - 12 czerwca

 

 

Pauza: Orkan Załuże, LKS Zabiała-Stare Sioło.
 
LKS Młodycz 2-4 Zalew Stary Lubliniec  
Start Lisie Jamy 5-2 Graniczni Krowica  
Czerwoni Cewków 8-1 Leśnik Płazów  
Zryw Młodów 6-4 Błękitni Zalesie  

 

 

Kolejka 22 - 19 czerwca

 

 

Pauza: Zryw Młodów, Orkan Załuże.
 
Błękitni Zalesie 2-6 Czerwoni Cewków  
Leśnik Płazów 2-5 Start Lisie Jamy  
Graniczni Krowica 3-0 LKS Młodycz  
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Zalew Stary Lubliniec 1-2 LKS Zabiała-Stare Sioło

zarząd klubu

 

Zarząd Klubu : 

Mariusz Szynal - prezes 

Tadeusz Kołodziej - zastępca prezesa

Jan Szczygieł - skarbnik

 

 

Reklama

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Unia ŁukawiecZalew Stary Lubliniec
Unia Łukawiec 4:1 Zalew Stary Lubliniec
2014-10-19, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Dąb Cetula - Zalew Stary Lubliniec
Piast Antoniki - Błekitni Zalesie
Unia Łukawiec - Walter Opaka
Ryszkowa Wola - Zabiała - Stare Sioło
Rolnik Wólka Krowicka - Tanew Wola Wielka

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Tanew Wola Wielka 6:1 Piast Antoniki
Unia Łukawiec 4:1 Zalew Stary Lubliniec
Ryszkowa Wola 3:1 Walter Opaka
Dąb Cetula 2:4 Błekitni Zalesie
Rolnik Wólka Krowicka 3:1 Zabiała - Stare Sioło

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 153, wczoraj: 64
ogółem: 410 289

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Zalew - Rolnik ( 19.06.2011 )
Ładowanie...

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator
status Gadu-Gadu
Administrator
status Gadu-Gadu